Rubriky

Ukažte v plavkách jen své přednosti

Plavky vybírejte chytře a přesně na svoji postavu. Ukažte v nich jen to, co stojí zato, jedině tak se v nich budete cítit skvěle. TRIOLA nabízí plavkové podprsenky s obvody od 65 do 100 a s velikostmi košů od B do K! Vybrat si můžete z několika fazon – např. střih podprsenky bandeau, nevyztužené, vyztužené s řasením, s nízkým středem pro lepší opálení, s vyšším středem pro fixaci velkých prsou, v oblíbené fazoně s T-švem jako u prádla. U všech modelů jsou ramínka vzadu odepínací, dají se zavázat za krk nebo upevnit do kříže. A ke každé plavkové podprsence najdete šest velikostí kalhotek od 70 do 95 a opět v různém střihu: nízké bokové se zavazováním, klasické, vyšší s nastavitelnou výškou pasu a vyšší kalhotky s řasením s nastavitelnou výškou boků.

 

 Plavkovou podprsenku vybírejte podle velikosti a typu postavy:

1) Pro menší a střední velikosti (B–E) jsou nejlepší a nejoblíbenější fazonou plavkové podprsenky s tence vyztuženými koši a s kosticemi. Dokážou vyzdvihnout prsa do očekávané výšky a díky kosticím a tenkému vyztužení je zformují do svůdného dekoltu. „Současným hitem jsou plavkové podprsenky střihu bandeau. Můžete je nosit s ramínky nebo bez. Ta můžete uvázat vzadu za krk nebo asymetricky nosit jen jedno. Plavkové podprsenky bandeau jsou ideální pro malá a střední prsa, pro velká už volte jiné střihy,“ radí profesionální stylistka prádla, Žaneta Ilutanová.

2) Jak zkrotit u vody velká prsa (F–K)? Udržet je v plavkách v ideální výšce bývá někdy problém. Proto vybírejte ideálně vyztužené plavkové podprsenky s „uzavřenými střihy“, tedy takovými, kde jsou košíčky protaženy nahoru k linii ramínek. Tento střih dobře fixuje prsa a máte-li model s nižším středem, tak se váš dekolt krásně prohloubí a prsa vám „neutečou“ do podpaží. Nápomocné vám mohou být také střihy s řasením. Volte raději tence vyztužené modely s kosticemi – dobře udrží krásnou linii dekoltu. Tyto větší velikosti také pochopitelně mají širší ramínka a bytelnější zapínání. „Jistě uvítáte, že všechny modely plavkových podprsenek TRIOLA mají ramínka, která se dají vzadu odepnout a uvázat za krk nebo zapnout vzadu do kříže,“ vyjmenovává další bonusy stylistka Žaneta.

Nechte promluvit své boky!

1) Máte-li výrazný pas, rovné bříško a krásné boky, tak je opravdu ukazujte a noste nízké plavkové kalhotky: bokové s vázáním, bokové, nízké klasické.

2) Máte-li na bříšku tukovou vrásu, strije či jizvy po operacích, asi uvítáte elegantní způsob, jak tyto problematické partie schovat. „V nabídce TRIOLY naleznete vedle klasických a bokových také kombinovatelné modely: kalhotky s nastavitelnou výškou. a) Vyšší kalhotky s nastavitelnou výškou pasu mají ozdobnou pasovou légu a jejím ohrnutím získáte kalhotky bokové. b) Triola také nabízí kalhotky s nastavitelnou výškou boků, které jsou vhodné pro větší velikosti a vystouplé bříško. Dvě symetrická řasení na předním díle umožní zvýšení pasu kalhotek, které tak ukryjí problémové partie bříška i boků. Záleží na vás, jak hodně vázací šňůrky povolíte.

Plavky vybírejte u výrobců, kteří umí šít pro ženy se slovanskými křivkami. A hlavně u takových, kde si můžete nakombinovat plavkovou podprsenku a kalhotky sama podle velikosti své postavy – tedy zvlášť.

Tmavě růžová: jedna podprsenka a dvě fazony kalhotek

Pro perfektní plný dekolt! Tmavě růžová podprsenka s tence vyztuženými hladkými košíčky a s kosticemi má uzavřenou fazonu a vyšší střed. To vše krásně pozvedne a zafixuje i velká prsa na správném místě. Ramínka jsou vzadu odepínací, dají se uvázat za krk nebo zapnout vzadu do kříže. Vizuální efekt dotváří kombinace jednobarevných a florálních tmavě růžových ploch. Najdete ve velikostech košů B až K, s obvody od 70 do 100. K podprsence můžete vybrat kalhotky klasické nebo vyšší s nastavitelnou výškou pasu (s ozdobnou ohrnovací légou).

 

Úžasná námořnická: tři fazony podprsenek a tři fazony kalhotek

NAVY styl nikdy neomrzí. Námořnická modř, proužky a červené doplňky jsou tak efektní a svěží! V této námořnické sérii můžete kombinovat tři podprsenky a troje různé kalhotky:

1) Trendová, lehce vyztužená, podprsenka typu bandeau s kosticemi v košíčcích i podpůrnými v obvodu zaujme mladistvým střihem a plnou barevností. Střih poskytuje prsům dostatečnou oporu i bez ramínek. Ramínka jsou odepínací a délkově nastavitelná. Podprsenku můžete nosit na několik způsobů – klasicky se dvěma ramínky, s jedním za krk, vzadu do kříže či nejlépe bez ramínek.

Najdete ve velikostech košů B až F, s obvody od 65 do 90. Do soupravy můžete zvolit kalhotky klasické, bokové se zavazováním či s nastavitelnou výškou pasu (ozdobnou ohrnovací légou).

2) Úžasná pro velká prsa a stovkové obvody! Modrá plavková podprsenka má tence vyztužené bezešvé košíčky s kosticemi a jemným formovacím efektem. Ramínka jsou stejně jako dekolt lemována červenou paspulí. Jsou délkově nastavitelná a vzadu odepínací, lze je fixovat vzadu do kříže nebo uvázat za krk. Model najdete ve velikostech košů B až K, s obvody od 65 do 100. Do soupravy můžete zvolit kalhotky klasické, bokové se zavazováním či s nastavitelnou výškou pasu (ozdobnou ohrnovací légou).

3) Hladká podprsenka s nízkým středem fixuje i slibuje. Je žádaná pro svůj hluboký výstřih a ideální k opalování. Výrazným dekorativním prvkem k modrobílým proužkům je červená paspule v dekoltu, která prochází do ramínek. Podprsenka má hladké, tence vyztužené koše s kosticemi a s formovacím efektem. Ramínka jsou pohodlná, délkově nastavitelná a vzadu odepínací, lze je fixovat vzadu do kříže nebo uvázat za krk.

Tyrkysová s růžovými exotickými květy: dvě podprsenky a troje fazony kalhotek

U této série můžete kombinovat dva modely podprsenek s nízkým + vysokým středem. A troje střihy kalhotek. Tyrkysová barva evokuje letní mořskou hladinu a barevné květy jsou symbolem exotických dálek.

1) Plavková podprsenka s kosticemi má košíčky ušité ze tří dílů do ideálního kulatého tvaru, tzv. T-švu. Je tence vyztužená, ramínka jsou délkově nastavitelná, vzadu odepínací a dají se zavázat za krk nebo zapnout do kříže. Model najdete ve vybraných velikostech: s koši od B do H, s obvody od 70 do 90.

K plavkové podprsence se hodí kalhotky klasické, vyšší s nastavitelnou výškou pasu (ozdobnou ohrnovací légou) a bokové.

2) Podprsenka s hladkými košíčky a s kosticemi má nízký střed a je ideální pro krásné opálení. Má tence vyztužené koše, ramínka jsou délkově nastavitelná, vzadu odepínací a dají se zavázat za krk nebo zapnout do kříže. Najdete ve vybraných velikostech: s koši od B do H, s obvody od 70 do 95.

K plavkové podprsence se hodí kalhotky klasické, vyšší s nastavitelnou výškou pasu (ozdobnou ohrnovací légou) a bokové.

Klasika s černobílou kombinací: jedna podprsenka + dvě fazony kalhotek

Pro velkou dávku krásy! Hladká podprsenka s tence vyztuženými košíčky, kosticemi a vyšším středem pro ideální fixaci velkých prsou. Ramínka jsou délkově nastavitelná, vzadu odepínací a dají se zavázat za krk nebo zapnout do kříže. Najdete ve vybraných velikostech: s koši od B do K, s obvody od 70 do 100. K plavkové podprsence se hodí kalhotky klasické nebo vyšší s nastavitelnou výškou pasu (ozdobnou ohrnovací légou).

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ukažte v plavkách jen své přednosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *