Rubriky

Když se sny plní

Ať už jste nekompromisní bos, romantická duše nebo vás baví zemité a trochu netradiční barvy, ANY Liquid Mattes má přesně ty odstíny, které vám dokonale sednou! V nabídce je intenzivní červená (Bossy), tělovohnědá (Gemini) a starorůžová (Dolores), produkty mají veganské složení a jsou netestované na zvířatech.

Spolupráce #ANYxFAnn

Královna sociálních sítích, úspěšná youtuberka a česká make-up guru Anežka Chudlíková, známá pod svým tvůrčím jménem @NotSoFunnyAny, vytvořila před více než rokem vlastní značku dekorativní kosmetiky ANY COSMETICS. Spojení s FAnn parfumerií, tedy ryze českou sítí, která dlouhodobě podporuje kosmetickou tvorbu z Česka i Slovenska, se tak přímo nabízelo, a v září letošního roku rozšířila značka ANY COSMETICS sortiment všech 41 kamenných parfumerií ve 20 městech napříč Českem.

Novinka: ANY LIQUID MATTES

Tekutá rtěnka s vysoce pigmentovaným složením a matným finišem je dokonalým řešením pro všechny, kteří hledají stabilní, příjemnou a snadno aplikovatelnou barvu na rty. K dispozici jsou tři odstíny – intenzivní červená (Bossy), tělovohnědá (Gemini) a starorůžová (Dolores).

Způsob aplikace: Rtěnku stačí nanést v jedné tenké vrstvě. Díky aplikátoru ve tvaru kapky se dají rty jednoduše vykonturovat a zároveň namalovat během jednoho tahu, protože uprostřed aplikátoru se barva zachytí. Po aplikaci rtěnka nestéká ani se nerozpíjí, je sametově matná a lehká.

K dostání ve všech kamenných FAnn parfumeriích a na www.fann.cz

O značce Any Cosmetics

Anežčin nápad se zrodil ve městě neomezených možností – v New Yorku. Na počátku si prošla řadou komplikací, ale po roce tvrdé práce se její sen splnil. Dnes je Any jedinou známou tváří v Česku, která vytvořila vlastní značku bez spolupráce s jinou kosmetickou značkou, navíc získala mezinárodně uznávaný HCS certifikát, který jako jediný stoprocentně prokazuje, že značka není testovaná na zvířatech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Když se sny plní”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *