Rubriky

Kostky jsou vrženy!

Kostkované vzory už po několikáté ovládly podzimní módní kolekce. Letos se kostky nosí opravdu ve velkém! Výrazné i méně nápadné, barevné i černobílé. Patříte k ženám, které na sebe rády poutají pozornost? Oblékněte se do tartanu! Skotská kostka nejvíc zaujme v červené barvě, nosí se ale také ve vínovém, žlutém, tmavě zeleném nebo modrém odstínu.

Dejte kostkovanému vzoru vyniknout a zkombinujte ho pouze s jednoduchými jednobarevnými kousky v neutrálních barvách bez vzorů a potisků, případně s detaily v tónech samotného tartanu. Pokud nejsou kostkované modely ze stejné kolekce, nesnažte se o kombinaci vícero rozdílných kostkovaných kousků. Celkový dojem by nepůsobil pěkně.

Cítíte se ve výrazném tartanu nesvá? Vyzkoušejte jemnější preppy kostku v nadčasovém černobílém designu. Na podzim se hodí i variace v zemitých barvách. Preppy kostka není tak výrazná jako tartan, lépe se kombinuje a nezdůrazňuje případné problematické partie, takže se hodí i pro dámy s plnější postavou.

Osvěžte svůj podzimní outfit stylovým kouskem v kostkovaném vzoru. Dáte přednost kostkovanému kostýmku, kabátu, šatům, kalhotám nebo halence? Nebo raději sázíte na jednoduchý look s nepřehlédnutelnou kabelkou a obuví? Kostkovaný trend ovládl i svět módních doplňků! Sáhněte po šmrncovní kabelce, lodičkách nebo podzimní obuvi v kostkovaném vzoru!

CELLBES

ESPRIT

F&F

DEICHMANN 

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kostky jsou vrženy!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *