Rubriky

Chraňte pokožku před sluncem

Vědci z laboratoří La Roche-Posay se ve svých výzkumech již mnoho let zaměřují na vývoj fotoprotekčních přípravků. Řada Anthelios je jako jediná s 29 klinickými studiemi ikonou v oblasti širokospektrální ochrany před UVA/UVB zářením, ale také garantem tolerance a bezpečnosti mezi přípravky na ochranu před UV zářením. Přípravky jsou vyvinuty pro potřeby citlivé až intolerantní pleti ve spolupráci s dermatology a dalšími odborníky v této oblasti. Nabízí řešení pro všechny potřeby pleti, ale i preference textur.

Letos představuje značka La Roche-Posay tři novinky. První je ultra praktický Anthelios Shakafluid, který poskytuje neviditelné krytí v nemastné textuře. Druhou novinkou je Anthelios XL Invisible Mist – osvěžující sprej na tělo s SPF 50+. Poslední je přípravek zaměřený na problematickou pleť Anthelios Anti-Imperfections SPF 50+. Termální voda z La Roche-Posay působí jako zklidňující antioxidant.

ANTHELIOS SHAKA FLUID

Poskytuje vysokou širokospektrální ochranu, která na pokožce vytváří štít proti paprskům UVA a UVB záření. Nabízí nejvyšší PPD na trhu. Je navržen tak, aby zamezil štípání v očích. Má průhlednou, lehkou, nemastnou texturu s technologií Shaka-shaka (před použitím je třeba přípravek protřepat).

Je určen jako fotoprotekce na obličej pro citlivou pleť a pleť se sluneční alergií, pro všechny typy pleti. Chrání také proti infračerveným zářením A a znečištěním. Je ultraodolný vůči vodě, potu a písku.

 

 

ANTHELIOS XL INVISIBLE MIST

Neviditelný sprej je osvěžující s ultralehkou texturou a vysokou ochranou SPF 50+ je speciálně navržen pro pleť citlivou na slunce a pleť se sluneční intolerancí, známou jako sluneční alergie. Poskytuje vysokou ochranu pro obličej i tělo. Sprej je suchý, má neviditelný finiš a rychle se vstřebává. Je ultraodolný vůči vodě. Měli byste ho aplikovat ideálně z 15cm od pokožky před sluneční expozicí.

 

 

 

ANTHELIOS ANTI-IMPERFECTIONS

Gel-krém s velmi vysokou ochranou je určen pro pleť se sklonem k akné. Zamezuje riziku stop po akné v důsledku UV záření a výsevu akné po sluneční expozici. Přípravek kombinuje ochranu před sluncem a krém obohacený kyselinou salicylovou a Niacinamidem. Jeho předností je voděodolnost a dlouhotrvající kontrola lesku. Formule poskytuje velmi vysokou širokospektrální ochranu také před infračerveným zářením A a poškozením vlivem znečištění.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Chraňte pokožku před sluncem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *