Rubriky

Make-up chránící pleť před vnějším znečištěním

Seznamte se s novým make-upem pro dokonalé „nahé“ líčení pleti, díky kterému se vy i vaše pleť budete cítit skvěle. Inovativní make-up Revlon PhotoReady Candid Natural Finish Anti-Pollution Foundation byl vytvořen jako další krok vaší každodenní rutiny péče o pleť – obsahuje vitamin E s antioxidačními účinky a složky neutralizující modré světlo pro ochranu pleti před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, jimž každodenně čelíme.

Díky bohatě krémové textuře inspirované pečujícími pleťovými přípravky se make-up snadno nanáší a bezchybně roztírá do ztracena jako hydratační krém. Přitom perfektně sjednocuje barevný tón pleti, aniž by ji zatížil. Dostupný je v 6 nádherně přirozených odstínech. S Revlon PhotoReady Candid Natural Finish Anti-Pollution Foundation je velmi jednoduché vytvořit dokonale přirozený, bezchybný vzhled pleti kdykoliv a kdekoliv, navíc s pocitem krásně hydratované pleti po celý den. 

Hlavní přednosti:

Složení inspirované pečujícími pleťovými přípravky obsahuje pouze ty nejlepší látky pro vaši pleť. Obsahuje vysoký podíl antioxidantů, vitamin E chránící pleť před vlivy vnějšího znečištění a složky neutralizující modré světlo. Blokuje až 100 % modrých složek světelného záření. Rozhodně neobsahuje parabeny, ftaláty, umělé parfémy, syntetická barviva a oleje. Krémová textura se snadno nanáší a bezchybně roztírá do ztracena jako hydratační krém a zkrášluje tón pleti. Až 83 % účastníků panelové studie uvedlo, že konzistencí jim make-up připomíná jejich pečující krém a 94 % prohlásilo, že make-up dokonale splyne s pletí. 96 % účastníků studie uvedlo, že make-up na pleti vytváří hladkou a flexibilní vrstvu. Nezatěžuje pleť a dodává pocit dokonalé hydratace po celý den. 94 % účastníků potvrdilo, že make-up nechává jejich pleť dýchat. Krémová, jednoduše vrstvitelná textura se střední krycí schopností vytváří přirozený finiš.

K dispozici je 6 nádherně přirozených odstínech: Crème Brulee, Nude, Bare, Natural Beige, Chai, Medium Beige

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up chránící pleť před vnějším znečištěním”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *