Rubriky

Měsíční rituál pro očistu těla i duše

Dopřejte si speciální očistu těla i nitra a napojte se na svou vnitřní krásu! YA.BE 28 Days Beauty je jedinečný měsíční rituál precizně pracující nejen na očistě těla, ale i duše. Zkušení profesionálové jej vyvinuli s cílem dopřát ženám více než jen běžnou péči o pleť. Unikátní program YA.BE 28 Days Beauty se skládá ze čtyř krémů, které se aplikují jako denní i noční péče, a dvou pleťových masek – počáteční a finální. Každý týden programu doplňuje podcast, kde si klientky mohou poslechnout doporučení na meditace, techniky stimulující k načerpání a udržení energie či rady, jak posílit ženskost v sobě samé.

S 28denním rituálem můžete začít kdykoliv budete cítit, že je ho zapotřebí, záleží jen na vás. „YA.BE měsíční očistu je dobré absolvovat alespoň dvakrát ročně. Právě v tomto režimu totiž fungují regenerační momenty v našem těle i pokožce. Kdo se rád hýčká, může si YA.BE dopřát i třikrát za rok. Každá zkušenost však bude jiná, neboť se neustále vyvíjí nejen naše pleť, ale i duše,“ vysvětluje Valeria Scargetta, zakladatelka a vizionářka projektu.

YA.BE 28 Day Beauty je tak účinný právě díky 28dennímu programu. Vaše buňky mají 28denní cyklus a jedním z hlavních aktérů v tomto cyklu je melatonin, který reguluje váš spánek. Cíleně se používá po dobu sedmi dnů stejný krém ve dne i v noci, právě pro aktivní působení melatoninu. Díky tomu zaznamenáte viditelné výsledky již po týdnu.

V každém dárkovém balení najdete šest přírodních beauty produktů a osobního průvodce jedinečným rituálem. Na jeho přípravě se kromě zakladatelky Valerie Scargetty podílely také další odbornice, jako psychoterapeutka Consuelo, dermatoložka Gloriana či obchodní partnerka Margherita. Tyto dámy vytvořily neobyčejný produkt, jehož blahodárné účinky můžete poprvé vyzkoušet i v České republice.

K dostání na portálu přírodní kosmetiky Damibio.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Měsíční rituál pro očistu těla i duše”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *