Rubriky

Modrá je dobrá

Color Institute Pantone stanovil pro letošní rok barvou roku studený odstín modré Classic Blue. Podle institutu symbolizuje klasická modrá vstup do nové dekády, ve které má nastolit stálost, jistotu, klid, harmonii a sebedůvěru. Inspirujte se aktuálními kolekcemi módních značek Cellbes, Deichmann, Esprit a F&F a vpusťte klasickou modrou do svého šatníku!

Klasická modrá je oproti korálové (barvě roku loňského) elegantnější a univerzálnější, sluší každé ženě. Nezáleží na tom, zda jste blondýnka, zrzka nebo tmavovláska. Nosíte ráda černou? Zkuste ji někdy zaměnit za hlubokou modrou a uvidíte, jak vás rozzáří. Tento nadčasový odstín využijete na nejrůznější příležitosti. Unosíte jej nejen ve volném čase, ale na kostýmku, saku či šatech také do kanceláře či na společenskou událost.

Pořídili jste si módní kousek v barvě roku a přemýšlíte, jak ho kombinovat? Klasická modrá si rozumí s neutrálními barvami – bílou, šedou, černou, béžovou či hnědou. Toužíte upoutat na první pohled? Zkuste si k ní obléct výraznou žlutou, růžovou nebo jemnější pastelové tóny a vyrazte směle do ulic!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Modrá je dobrá”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *