Rubriky

Na ples s metalickým líčením

Přehlídková mola i sociální sítě ovládly oční stíny, linky a lesky na rty v zářivých metalických barvách. Jestli jste doposud neměla odvahu zařadit je do své kosmetické výbavy, je nejvyšší čas. Přelom roku a následně plesová sezona jsou ideální příležitoszazářit v plné kráse. Inspirujte se lookem zpěvačky Kristíny Pelákové.

 Správný základ

Alfou a omegou večerního líčení je dlouhotrvající a voděodolný make-up. Jeho trvanlivost zvýší podkladová báze, která vyrovná nedokonalosti pleti a zároveň ji příjemně osvěží. Vyzkoušejte černou podkladovou bázi s aktivním uhlím. Navzdory své barvě se po aplikaci dokonale přizpůsobí odstínu pleti. Po nanesení make-upu pokračujte konturováním – aplikací bronzeru pod lícní kosti, horní část čela a čelist získá tvář ty správné rysy.

 

Oči jako šperk

Kvůli lepší fixaci nejprve aplikujte bázi pod oční stíny a následně na celá pohyblivá víčka naneste metalický zlatý stín. Do vnějších záhybů očí použijte matný hnědý. Pokračujte černou linkou, která oči opticky prodlouží. Její horní linii ještě obkreslete metalickou linkou zlaté bronzové nebo stříbrné barvy. Pro dosažení svůdného pohledu následně stačí pár tahů zahušťující a prodlužující řasenkou.

 

Odvážné rty

Sáhněte po sytých metalických odstínech, s nimiž vytvoříte trendový look jedním tahem. Barvu s metalickým odleskem určitě využijete i při běžném líčení, stačí ji nanést na střed rtů jako druhou vrstvu na svoji oblíbenou rtěnku a rty opticky získají větší objem.

 

 

 

Na detailech záleží

Pokud jde o manikúru, in jsou opět perleťové barvy s odlesky. Při výběru odstínu se nemusíte držet barvy šatů, naopak v módě jsou kontrastní, ale ověřené kombinace (např. smaragdově zelená s fialovou).

 

 

 

 

Make-up: Dermacol

Šaty: Dominika Domnosilová(Sedláčková)

Doplňky: Swarovski

Foto: Richard Nowak

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Na ples s metalickým líčením”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *