Rubriky

Na podzim nám zčervenají tváře

Ale ne kvůli chladnému podzimnímu větru nebo snad dokonce díky prvním ranním mrazíkům. Doporučuje nám to nová make-up kolekce značky Clarins pro podzim 2019, jejímž základem jsou nové odstíny tvářenky Joli Blush.

Tvářenka Joli Blush

Má nyní novou jemnou, vysoce pigmentovanou recepturu s obsahem rostlinných olejů. Olej z lískových oříšků vyživuje a zklidňuje pokožku. Barva reagující na pH pleti se rychle přizpůsobí všem jejím tónům, což má za následek zářivé, přirozeně vypadající zčervenání. Kromě toho obsahuje přípravek Anti-Pollution Complex, který pomáhá chránit pokožku před negativními vlivy životního prostředí, které jsou odpovědné za stárnutí kůže.

Clarins Joli Blush je k dispozici v šesti odstínech: 01 Cheeky Baby – jemná matná světle růžová, 02 Cheeky Pink – okouzlující matná růžová, 03 Cheeky Rose – matná sytě růžová , 05 Cheeky Boum – perleťově růžová se zlatým třpytem, 06 Cheeky Coral – matná duhově korálová, 07 Cheeky Peach – jasná matná broskvová

Clarins Natural Lip Perfector

Lesk na rty je v této sezoně k dispozici ve čtyřech nových odstínech – intenzivní růžové dřevo, intenzivní javor, intenzivní granát a intenzivní pudrová růže. Tato příjemná gelová směs s lehkou nelepivou texturou zaručuje až 4hodinovou hydrataci.

Clarins Wonder Perfect Mascara 4D

Řasenka byla navržena tak, aby vám poskytovala silnější, delší a dokonale zatočené řasy. Inovativní receptura obsahuje panthenol a růžový vosk pro posílení řas při každé aplikaci, takže jsou delší a silnější. K dispozici je ve dvou odstínech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Na podzim nám zčervenají tváře”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *