Rubriky

Nebojte se zasnít!

Nové vůně z dílny Osmanyho Laffity The Dream jsou tu a zosobňují vlastní splněné sny a touhy. Znáte ten pocit, když se probudíte z krásného snu? Zavíráte oči, říkáte si „ještě chvilku“ a doufáte, že se vám aspoň na okamžik podaří vrátit se zpátky. ASOMBROSO The Dream vám pomůže uchopit střípky vašich snů a poskládat je tak, abyste se mohli kdykoli znovu zasnít.

PRO NI

Parfém The Dream Woman osloví ženu, která se nebojí jít si za svým snem a vychutnává si každou vteřinu. Úvodu této euforické vůně kraluje sladký koktejl šťavnatých broskví a hrušek, podtržený rafinovanou vůní černého rybízu. Dřevité teplé tóny mimózy a omamného jasmínu zahřívají srdce parfému. Společně s opojnými pomerančovými květy a pudrovou elegancí irisu tvoří jedinečnou a delikátní kompozici. Působivý závěr vykouzlí afrodiziakální vanilka, zemitá pačuli a hořko-sladké tonkové boby. S touto vůní se budete každý den a v kterékoli roční době cítit jako ve snu.

The Dream Woman EdP 50 ml, The Dream Woman EdP 100 ml

PRO NĚJ

Parfém The Dream Man vás naučí znovu snít. Nejprve vás zaujme smyslná a tajemná vůně pepře, která společně s vodními tóny a osvěžující limetou vytváří jedinečný energizující elixír, prozářený exotickým bergamotem. Srdce voňavého snu tvoří cedrové dřevo, starověký symbol hojnosti, plodnosti a duchovní síly, a afrodiziakální pačuli. O provokativní závěr se postará luxusní ambra, santalové dřevo a povzbuzující smyslný mošus. ASOMBROSO The Dream Man je podmanivá návyková vůně pro celoroční nošení a každou příležitost.

The Dream Man EdP 50 ml, The Dream Man EdP 100 ml

K dostání od prosince ve FAnn parfumeriích a na e-shopu www.fann.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nebojte se zasnít!”

Napsat komentář