Rubriky

Nová pánská vůně Ralph Lauren

Značka RALPH LAUREN představuje pánskou vůni RALPH’S CLUB, inspirovanou duchem pospolitosti, která zachycuje nejkrásnější noc vašeho života. V nové kampani účinkují Luka Sabbat, Gigi Hadid a Lucky Blue Smith.

Ralph Lauren vybral rozmanité mladé obsazení, které ztělesňuje podstatu RALPH’S CLUB, včetně modelu, umělce, herce a kreativního podnikatele Luky Sabbata, mezinárodní supermodelky Gigi Hadid a hudebníka, herce a modela Luckyho Blue Smithe. V kampani vystupuje také umělkyně Fai Khadra, která se připojuje ke skutečným přátelům Sabbatovi, Hadid a Smithovi, kteří objevují moderní energii a nadčasový styl značky Ralph’s Club. Procházejí klubem inspirovaným stylem art deco a setkávají se s lidmi z celého světa, kteří se sešli na jednu nezapomenutelnou noc.

RALPH’S CLUB byl promyšleně navržen pro milovníky stylu, kteří inspirují ostatní, aby se sešli a užívali si plnosti života kolem sebe. Vůně je silná a elegantní, ale zároveň nepodbízivá. Její tóny dlouho přetrvávají a posouvají hranice smyslnosti a vznešenosti.

Mistr parfumér Dominique Ropion vytvořil tuto parfémovanou vodu exkluzivně z ingrediencí destilovaných v nejvyšší kvalitě s mimořádně vysokou mírou přirozenosti. Svěží tóny levandule a šalvěje muškátové, které se pěstují a sklízejí ve francouzské Provence, jsou vyváženy hřejivou bohatostí virginského cedrového dřeva a luxusního vetiveru pěstovaného a sklízeného na Haiti.

  • RALPH’S CLUB obsahuje dlouhotrvající směs tónů, včetně:
  • HLAVA: levandule, jablko, grapefruit
  • SRDCE: šalvěj, pelargonie, pomerančový květ
  • ZÁKLAD: cedrové dřevo, vetiver, pačuli, kašmeran

Elegantní a sofistikovaný flakon je výsledkem dlouholeté řemeslné práce a má ostré úhly, které jsou chladivé na dotek. Pistolový design má nezapomenutelný, elegantně odklápěcí uzávěr s detailním monogramem Ralph’s Club.

RALPH’S CLUB je exkluzivně k dostání v parfumeriích Douglas.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nová pánská vůně Ralph Lauren”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *