Rubriky

Ochránce vašich vlasů před sluncem

Pro většinu lidí je léto nejoblíbenějším ročním obdobím, ale pro vlasy je to náročný čas. Slunce, mořská sůl, chlor a teplo zanechávají vlasy suché, mdlé, lámavé a nepoddajné… Naštěstí značka Schwarzkopf Professional představuje inovovanou řadu vlasové péče BC Sun Protect, která přesně ví, co vlasy zatěžované sluncem potřebují.

Nové přípravky BC Sun Protect byly vyvinuty speciálně pro ochranu, čištění a péči o všechny typy vlasů PŘED, BĚHEM A PO vystavení slunci. Díky účinnému koktejlu exotických ingrediencí – osvěžujícímu buriti oleji z bažinatých oblastí Amazonie a zvlhčujícím mořským řasám ze dna oceánu – nová řada vaše vlasy chrání, vyživuje a zkrášluje. Oranžovočervený Buriti olej pochází z amazonských mokřin a vyniká svými zvlhčujícími a vyživujícími vlastnostmi. Je známý jako nejbohatší přírodní zdroj beta-karotenu. Také je extrémně bohatý na vitamin E (tokoferol) a provitamin A (karotenoid). Extrakt z mořských řas se získává z hlubin oceánů a svými intenzivními hydratačními a vyživujícími účinky dokáže rychle a účinně regenerovat a zklidňovat. Mořské řasy obsahují velké množství aktivních látek: bílkoviny, fytoceramidy, enzymy, vitaminy C, A a E, skupiny B, antioxidanty a víc než 20 minerálů.

Milovníci slunce mohou zapomenout na špatný stav vlasů i blednutí jejich barvy a zaměřit se pouze na skvělý vzhled, a to dvacet čtyři hodin, sedm dnů v týdnu.

BC Sun Protect Přípravný a ochranný sprej

Velmi jemný sprej s vitaminem E, který připravuje, chrání a vyživuje vlasy před a během jejich vystavení slunci.

Má voděodolnou recepturu, která chrání vlasy před a během slunění a koupání. Zlepšuje poddajnost vlasů a usnadňuje rozčesávání. Pomáhá chránit vlasy před blednutím a dodává nezatěžující lesk.

BC Sun Protect Šampon pro vlasy a tělo

Šetrný vyživující šampon po slunění s buriti olejem a extraktem z mořských řas důkladně čistí a oživuje sluncem zatěžované vlasy. Je vhodný také pro mytí celého těla.

Jemně čistí všechny typy vlasů. Odstraňuje zbytky přípravků, chloru a slané vody. Obnovuje vlhkost vlasů, pokožky hlavy a pleti. Vyživuje a zpevňuje vlasy, chrání před blednutím barvy.

BC Sun Protect Kúra 2-v-1

Bohatá a krémová kúra 2-v-1 s buriti olejem a extraktem z mořských řas hloubkově obnovuje sluncem zatěžované vlasy.

Můžete ji použít jako kondicionér (doba působení 1–2 minuty), nebo jako kúru (doba působení 5–10 minut). Hloubkově vyživuje, regeneruje a zvlhčuje vlasy. Zlepšuje poddajnost a usnadňuje rozčesávání. Potlačuje nazelenalé efekty a vymývání barvy v důsledku chlorované vody. Zlepšuje až o 95 % lámání vlasů.

BC Sun Protect Krémový kondicionér

Odlehčený neoplachovací vyživují krém po slunění s buriti olejem a mořskými řasami obnovuje a zkrášluje sluncem zatěžované vlasy.

Obnovuje hydrataci vlasů. Působí proti zacuchávání vlasů a zlepšuje jejich poddajnost. Uhlazuje povrch vlasů a potlačuje krepatění. Lze jej aplikovat i na suché vlasy.

 

Vybrané produkty jsou dostupné také v praktickém cestovním balení, takže cestovatelé mohou v létě vyrazit skutečně nalehko k jižním mořím, do žhavých pouští i na větrné náhorní planiny. Zakoupíte je pouze v kadeřnických salonech.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ochránce vašich vlasů před sluncem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *