Rubriky

Odvažte se vzdorovat, pánové

Odvaha je risk. Osvoboďte se od očekávání. Vzepřete se hranicím, a všemu, co vám stojí v cestě. Odvažte se vzdorovat. Calvin Klein Fragrances oznamuje novou kapitolu ve svém portfoliu vůní uvedením nové pánské vůně Calvin Klein Defy. Vůně a kampaň se vydávají na cestu vzdoru a zároveň zkoumají autentickou podstatu každého muže stejně jako jeho nitro, plné kontrastů.

V kampani vystupuje oceňovaný herec Richard Madden v sérii momentů zranitelnosti, sebereflexe a vzdoru, které vrcholí odvážným skokem plným víry, symbolickou metaforou osobního vzdoru a odvahy riskovat. Doprovodný vizuál přenáší silnou podstatu kampaně. Richard Madden je na něm zachycen, jak sedí na střeše domu s rebelským pohledem v ikonických džínách Calvin Klein a nadčasovém bílém tričku. Je něco víc než něžný rebel oblečený v takové klasice?

Odvážný kontrast osvěžující svěžesti a silných dřevin se vymyká očekáváním a evokuje étos kampaně. Vůně se otevírá návykovou směsí citrusů, kterou podtrhuje svěží bergamot a čerstvý levandulový absolute. Srdce vůně a hlavní složka: vetiverový olej, pochází z Haiti a dodává vůni živou zemitost a neodolatelnou drsnou strukturu, která doplňuje bohatý a svůdný základ s jantarovými tóny.

Mužná a dřevitá svěží vůně je uchována v moderním a minimalistickém skleněném flakonu se zaoblenými hranami a ostrými lineárními liniemi, které představují dualitu zranitelnosti a odvahy muže na jeho cestě plné odvahy a vzdoru. Uzávěr a krabička vzdávají hold ikonickým džínám Calvin Klein s matnou texturou inspirovanou modrým denimem a výrazným, I když minimalistickým, logem.

Calvin Klein Defy je k dostání ve vaší oblíbené parfumérii od 1. 7. 2022.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Odvažte se vzdorovat, pánové”

Napsat komentář