Rubriky

Osmany Lafita pomáhá nadaci FAnn dětem

Zapojte se i vy do mise na pomoc potřebným dětem a spolu s Osmanym Laffitou přispějte Nadačnímu fondu FAnn dětem! Kupte si v průběhu září v kamenných FAnn parfumeriích sprchový gel Asombroso Feel Beauty Body Shower Gel (250 ml, 280 Kč) a přispějte tak Nadačnímu fondu FAnn dětem.

„Měl jsem štěstí, že jsem vyrostl uprostřed milující rodiny. Bohužel ne všechny děti mají to štěstí. Jsem pevně přesvědčen, že pokud se k vám život chová dobře, je na vaší zodpovědnosti to společnosti vrátit. Proto jsem rád, že mohu pomoci Nadačnímu fondu FAnn dětem. Vaše krása může dát dětem lepší budoucnost,“ říká módní návrhář Osmany Laffita.

Značka ASOMBROSO by Osmany Laffita si ve FAnn parfumeriích našla svoje čestné místo. Díky tomuto úspěchu jsme spolu s Osmanym připravili akci na podporu naší nadace. Kupte si kdykoli od 1. do 30. září v kamenných FAnn parfumeriích sprchový gel Asombroso Feel Beauty Body Shower Gel a přispějte tak Nadačnímu fondu FAnn dětem.

Můžete se tak zároveň zapojit do soutěže o návrh a ušití jednoho modelu na míru z dílny samotného Osmanyho v celkové hodnotě 50 000 Kč. Konkrétní podoba šatů (jeden model) bude upřesněna po vaší vzájemné dohodě s Osmanym Laffitou, obrázek je pouze ilustrační. Do soutěže se můžete zapojit koupí sprchového gelu při uplatnění vaší věrnostní karty FAnn Bonus Card ve všech kamenných FAnn parfumeriích. Výherce bude telefonicky kontaktován.

Nadaci můžete podpořit i průběžně na účet nadačního fondu 107-6275840217/0100. Všem podporovatelům FAnn srdečně děkuje!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Osmany Lafita pomáhá nadaci FAnn dětem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *