Rubriky

Osobní diagnóza vašich vlasů

Mít krásné a zdravé vlasy je snem každé ženy. Jak ale dosáhnout toho, aby se takový sen stal skutečností? Ačkoliv používáte nespočet vlasových přípravků nebo dražší kosmetiku, neznamená to, že vašim vlasům dáváte to pravé. Důležitou roli v péči o vaše vlasy hraje správný výběr vlasové kosmetiky. Ten je závislý nejen na stavu vašich vlasů, ale i vlasové pokožky. Skutečně osobní péče o vaše vlasy začíná u profesionální diagnostiky. Salony Kérastase jsou v tomto ohledu výjimečné. Jejich kadeřníci vám na základě profesionální diagnostiky vždy doporučí ty správné produkty, které jsou optimální pro vaše vlasy i vlasovou pokožku. Již nemusíte snít…

Najít péči, kterou vaše vlasy budou zbožňovat, není jednoduché. Když ji ale objevíte, zamilujete si ji na celý život. Kérastase je srdeční záležitostí klientů a těch nejlepších kadeřníků z celého světa již více než 50 let. Protože si zasloužíte, aby vaše vlasy byly stejně výjimečné jako vy sami, nabízí značka Kérastase osobní péči přímo na míru, která v sobě kombinuje odbornou expertízu nejlepších světových kadeřníků se znalostmi nejprogresivnějších vědeckých týmů. Hebký dotek pařížského luxusu, revoluční pečující technologie a zcela osobní péče dokáží vaše vlasy zázračně proměnit. Kadeřníci, poradci Kérastase, v salonech využívají profesionální diagnostiky vlasů a vlasové pokožky, která jim umožňuje zvolit tu nejlepší péči, kterou si vaše vlasy zaslouží. Péče Kérastase je tu proto, aby splnila i ty nejnáročnější požadavky a hýčkala vás smyslovými zážitky, které se stanou luxusním momentem patřícím jen vám samotným. Svěřte své vlasy do rukou odborníků a zažijte výjimečnost Salonu Kérastase. Zeptejte se na nejvhodnější vlasovou službu Kérastase právě pro vás!

Kadeřník provede osobní diagnózu:

  1. Stavu vlasové pokožky
  2. Pružnosti vlasové pokožky
  3. Průměru vlasu
  4. Míry suchosti a lesku
  5. Odolnosti vlasu
  6. Míry nepoddajnosti

Tři kroky péče o vaše vlasy:

Dokonalá péče o vaše vlasy vždy probíhá ve třech krocích. Jejím základem je důkladné očištění luxusní šamponovou lázní. Následně je třeba vlasy dle jejich typu vyživit lehkou péčí nebo intenzivní maskou. Finální péče ve třetím kroku pak dodá vlasům úžasnou texturu a ochranu před působením vnějších podmínek. Tři kroky péče společně tvoří dokonalou harmonii a navzájem se doplňují. Kadeřníci Kérastase vám díky unikátní diagnostice doporučí pro každý krok vhodné produkty, které společně rozzáří vaše vlasy.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Osobní diagnóza vašich vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *