Rubriky

Parfém pro odvážné ženy

Společnost CALVIN KLEIN WOMEN uvádí novou vůni CALVIN KLEIN WOMEN Eau de Parfum Intense. Je určena pro moderní ženy, které se nebrání náročným volbám a nebojí se činit rázné kroky. Je určená ženám, které mají kuráž.

Vůně

Novinka CALVIN KLEIN WOMEN Eau de Parfum Intense nese DNA klasické vůně CALVIN KLEIN WOMEN a nově má v sobě unikátní tóny, které umocňují strukturu kompozice. Výsledkem je působivá a silná dřevito-květinová vůně, jež je dílem parfuméra Honorine Blanca.

Kombinace jasného a jiskřivého pomerančového květu ve vrchních tónech, smyslné a hebké fialky v srdci a dřevitého základu zastoupeného santalovým dřevem dává celku intenzivní a podmanivou hutnost. Výsledná struktura je živá a dynamická a vyniká hlubokou smyslností, která roste a je stále silnější.

Vrchní tóny: Kardamom SFE, bergamotka, citron

Střední tóny: Pomerančový květ FirNat, jasmín, akord černé fialky

Spodní tóny: Pačuli, olibanum, santalové dřevo

Flakon a obal

Flakon CALVIN KLEIN WOMEN Eau de Parfum Intense, který vytvořila Suzanne Dalton ve spolupráci s Anne Collier, v sobě spojuje světy módy, výtvarného umění a fotografie. Průsvitný skleněný flakon i vnější obal se představují s jemným broskvovým nádechem a spojují nadčasovou ženskost s pravidly moderní estetiky.

Kampaň

Na nových tištěných materiálech zachytila Anne Collier Lupitu Nyong’o a Saoirse Ronan v prostředí, které dokonale odráží odvážnou a nebojácnou duši CALVIN KLEIN WOMEN Eau de Parfum Intense.

Nová kolekce zátiší pak zachycuje individualitu a jedinečnost ženských rukou, které se spojují, aby podržely flakon CALVIN KLEIN WOMEN Intense. Tento koncept se opět opírá o myšlenku soudržnosti žen.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Parfém pro odvážné ženy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *