Rubriky

Blíží se jaro, rozkvétají i boty

Značka Baťa navazuje na úspěšnou spolupráci s americkou obuvnickou společností Aldo a i letos svým zákazníkům přináší trendovou dámskou řadu Red Label Floral a pánskou řadu Red Label Men.

Dámská edice nabízí kromě svěžích květinových motivů i jednobarevné nadčasové varianty, které vévodí letošnímu jaru, pánská se nese v jednotných tónech béžové, modré a šedé. Red Label je určena všem, kteří milují nejnovější trendy a pohodlí, chtějí jít s dobou a zvládat náročné tempo velkoměst. Dámská kolekce s názvem Red Label Floral přináší pohodlné modely bez podpatků v podobě balerín do špičky a tenisek na vyšší platformě se stylovým květinovým vzorem na světlém nebo kontrastně tmavém podkladu a zároveň vysoce ženské páskové sandály na elegantním podpatku. Pánská řada Red Label Men je doplněna sportovně elegantními polobotkami v odstínech béžové, modré a šedé.

Kolekce Red Label Floral a Red Label Men je již k dispozici v prodejnách Baťa a on-line na e-shopu bata.cz. Doplňují ji stylové dámské kabelky a batoh za příjemné ceny.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Blíží se jaro, rozkvétají i boty”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *