Rubriky

Parfém pro rebelku s romantickou duší

V pořadí již třetí parfém návrhářky Jitky Klett, no 3, je vůní pro všechny dámy, které mají rády elegantní citrusové a bílé květinové vůně. Jemné, sladké tóny jasmínu po dešti jsou příjemně cítit v introspektivní a neuvěřitelně pozitivní vůni, která má hloubku ticha po bouři, ale v žádném případě není tichá. Krabička ukrývá překvapení, kterým je designový flakon a hedvábná gumička s autorským potiskem od Jitky Klett.

Módní značka JK Klett vznikla v návaznosti na dlouholetou zkušenost zakladatelky Jitky Klett v její couture tvorbě, která sahá až do roku 1994. Originální modely od návrhářky Jitky Klett jsou jedinečné svou ženskostí a ve spojení se specifickými, dnes již ikonickými dezény látek, jsou nadčasové a elegantní. V modelech Jitka Klett Couture vídáme celebrity showbusinessu, manželky prezidentů, úspěšné podnikatelky a také členy královských rodin ve Spojených Arabských Emirátech.

Co se týče JK Klett, jedná se o dostupnější linii Ready to Wear oblečení, JK Klett kolekce jsou typické nadčasovými modely tvořenými z originálních potisků látek vyrobených v limitované edici, jsou doplněny kabelkami a parfémem. Všechny produkty jsou dostupné v kamenných provozovnách v Praze a v Košicích.

Eau de Parfum no 3

Jitka, jak je již u ní zvykem, kladla důraz na každý detail od samotné vůně po její vzhled a prezentaci. Příprava parfému až po jeho uvedení na trh byl náročný ale příjemný proces, který v době pandemie trval déle než rok. Nová vůně harmonicky zapadla do filozofie módní značky JK Klett, kde se elegantní módní kousky přirozeně setkají s parfémem a dalšími módními doplňky. Jednotlivé složky byly pečlivě vybrány a vyrobeny ve Francii a konečný parfém se vytvořil v Dubaji.

No 3 od JK Klett je vůní, jejíž podmanivé tóny se krásně vyjímají na všech ženách ale i mužích, kteří preferují elegantní vůně s tóny citrusových plodů a bílých květů. Je první vůní, kterou můžeme popsat jako unisex vůni od JK Klett. Jedná se o neuvěřitelně pozitivní vůni plnou osvěžujících tónů citrusových plodů.  Jemné, sladké tóny jasmínu po dešti jsou příjemně cítit v introspektivní a neuvěřitelně pozitivní vůni, která má hloubku ticha po bouři, ale v žádném případě není tichá. no 3 symbolizuje ambiciózní ženu nebo muže, jemné rebely s romantickou duší. Naši unisex vůni umocňují příjemné zelené a kořeněné podtóny, které se na pokožce krásně rozvinou.

Ženské nadšení a pozitivní energie v kombinaci se šikovností týmu profesionálů zapojených do výroby této vůně jsou odkazem talentované návrhářky Jitky Klett pro všechny její příznivce. Doprovází klientku nebo klienta od první chvíle, kdy si parfém vezme do ruky až po moment, kdy si ho poprvé na sebe dá.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Parfém pro rebelku s romantickou duší”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *