Rubriky

Lakování nehtů ve dvou jednoduchých krocích

Zářivý lesk a gelový efekt na nehtech, kterého snadno docílíte z pohodlí domova? To a mnohem více představuje jedinečná nová rodina laků na nehty essie gel couture aneb gelový lak, díky kterému dosáhnete luxusní manikúry a lesku jako u gelových nehtů bez použití UV lampy.

Toužíte po efektu gelových nehtů? Vedle zářivého lesku je jejich hlavní výhodou také dlouhotrvající efekt. S kolekcí essie gel couture dosáhnete požadovaného výsledku nehtů jako ze salónu ve 2 jednoduchých krocích přímo z vašeho domova. A navíc vedle vytvoření luxusní manikúry také ušetříte čas, který byste jinak strávila v profesionálním nehtovém studiu.

Přesvědčte se samy o tom, že s luxusními laky na nehty essie gel couture vytvoříte dlouhotrvající manikúru s gelovým efektem a výjimečným leskem jako ze salónu. Aplikace je úplně snadná, tak jak jste u svých laků na nehty zvyklá, a vše zvládnete ve 2 krocích:

Krok 1: naneste 2 vrstvy barevného laku essie gel couture s vysokým leskem

Krok 2: na zaschnutý barevný lak naneste vrchní lak essie gel couture top coat pro platinový lesk a dlouhotrvající efekt. Barevný lak se s jeho pomocí uzamkne a nebude se odlupovat. Nezapomeňte na hrany nehtů!

Celá aplikace je usnadněna díky širokému zatočenému aplikátoru, který se po nehtu krásně rozprostře a zajistí přesné nanesení tak, aby vám barva neukápla, kam nechcete.

Navíc pro dosažení kýženého výsledku není v rámci aplikace třeba použít UV lampu! I přesto přináší essie gel couture výhody, které u běžných gelových nehtů očekáváme. Barva se neodlupuje ani nebledne a vám tak zajistí dlouhodobou radost z luxusní manikúry. Postup odlakování je poté stejný jako u essie original laků, tedy stačí běžný odlakovač a není třeba se obávat, že by pro odstranění laku bylo třeba nehty obrousit.

Essie tip: Čas na manikúru berte jako chvilku pro sebe. Udělejte si čas, připravte si stůl, vyberte si barvu a nenechte se ničím rušit. Vytvořte si pro vás příjemnou atmosféru a užijte si mani – me – time.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Lakování nehtů ve dvou jednoduchých krocích”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *