Rubriky

Péče pro ochranu rukou

Pokožka rukou je každodenně namáhána opakovaným mytím, aplikováním dezinfekce anebo používáním čisticích prostředků bez ochranných rukavic. Narušuje se přirozené mikrobiotické prostředí rukou. Kvůli tomu se pokožka rukou vysušuje, objevují se zarudlá místa, kůže je hrubější a začínají se projevovat známky stárnutí. Probiotický krém na ruce MAVALA poskytuje pokožce nezbytné živiny, které zajistí rovnováhu.

Přírodní prebiotika, kombinace jogurtu a inulinu, udržují vyváženou různorodost mikrobiologického prostředí rukou. Anti-ageingový komplex, bambucké máslo a olej z bavlníkových semen, které mají silné vyživující a ochranné vlastnosti, doplňují prebiotické účinky jedinečného složení. Tato expertní péče zklidňuje napětí, snižuje zarudnutí a poskytuje okamžitý komfort i té nejjemnější a nejcitlivější pokožce. Pokožka rukou je opět pružná, jemná, perfektně hydratovaná a chráněná vyváženou mikroflórou a posílenou kožní bariérou.

Proč je mikrobiota důležitá?

Mikrobiota utváří nepostradatelnou ochrannou bariéru kůže. Tvoří ji více než 100 000 miliard bakterií a dalších mikroorganismů. Střeží „dobré“ bakterie (saprofyty) a naopak zabraňuje zanesení pokožky „špatnými“ bakteriemi (patogeny). Když na přirozený obranný systém působí až příliš mnoho negativních vlivů, začíná slábnout, kvalita kožní bariéry je narušená a objevuje se vysušení, zarudnutí a podráždění.

Co to jsou prebiotika?

Prebiotika pomáhají vyživovat mikroorganismy jako jsou bakterie nebo kvasinky, které se přirozeně vyskytují v našem těle. Prebiotika se nachází v některých typech vlákniny a uhlohydrátů a jsou schopné podpořit růst a činnost bakterií, které jsou prospěšné našemu zdraví. Neměli by se zaměňovat s probiotiky, která jsou vnější dávkou mikroorganismů (bakterie, kvasinky), pomáhající přirozeně se vyskytujícím bakteriím v našem těle.

Charakteristika krému:

Vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé a jemné.

Obnovení pokožky po použití prostředků do domácnosti anebo hydro-alkoholických produktů.

Intenzivní hydratace.

Lehká a příjemná textura krému s jemnou parfemací.

Zahalí pokožku rukou do hedvábného a ochranného filmu.

Způsob použití:

Naneste malé množství produktu na ruce a vmasírujte, pozornost věnujte zejména suchým a zarudlým místům. Používejte tak často, jak je potřeba. Zejména po umytí anebo dezinfikování rukou.

Na noc aplikujte silnější vrstvu krému pro podporu obnovení kožní mikrobioty. Po umývání ruce pečlivě osušte, zejména místa mezi prsty.

K dostání exkluzivně ve FAnn parfumeriích.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Péče pro ochranu rukou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *