Rubriky

Prožijte své dny v pohodlí

Česká značka Meracus vznikla už v roce 2012, kdy začala s výrobou látkových vložek. Látkové vložky se rok od roku začaly těšit větší oblibě, hlavně pro pohodlí, které poskytují, a tak se v roce 2016 ženy z Meracusu pustily do další novinky na našem trhu a tou byly menstruační kalhotky. Menstruační kalhotky lze používat jako samostatnou menstruační pomůcku nebo jako doplněk ke kalíšku, houbě, případně tamponu nebo vložce.

Kalhotky Meracus jsou k dostání v mnoha velikostech a několika střizích a barvách. Jsou testované proti protečení i během silné menstruace. Pokud v nabídce nenajdete svoji velikost, je možné nechat si ušít kalhotky na míru s menším příplatkem. Jak o kalhotky správně pečovat? Doporučujeme kalhotky předeprat ve vlažné vodě, za použití žlučového mýdla. Poté kalhotky vyperte v pračce a nemusíte se bát ani vyšší teploty (60°C). Díky tomu se hodí i pro použití během šestinedělí.

Věděly jste, že jedna žena spotřebuje během roku okolo 300 jednorázových vložek nebo tamponů? Za pět let je to zhruba 1 500 kusů těchto jednorázových potřeb, a to je spousta odpadu. Oproti tomu menstruačních kalhotek vám stačí jenom několik, vydrží dlouhou dobu a jsou zdravější. Zakoupením kalhotek Meracus podporujete českou výrobu a také šetříte přírodu!

Více informací a prodej: www.maluna.cz

Cena kalhotek Meracus od 459 Kč

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Prožijte své dny v pohodlí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *