Rubriky

Poznejte sílu růžové vody

Růžovou vodu najdete prakticky v každé indické domácnosti. Tento univerzální lektvar z okvětních plátků růží je tajemstvím krásy žen po celém světě. Potlačuje podráždění pleti, pomáhá v léčbě infekcí, snižuje bolest hlavy a zlepšuje náladu, je také prevencí proti stárnutí. Značka LANCÔME představuje novinky z péče o pleť Rose Sorbet Cryo-Mask a Rose Milk Mist s obsahem růžové vody.

Nová pleťová maska Rose Sorbet Cryo-Mask přináší projasněný a svěží vzhled pleti za 5 minut. Tato unikátní chladicí maska obsahuje kyselinu salicylovou a růžovou vodu, která napomáhá viditelně snížit výskyt pórů a dalších nedokonalostí pleti. Díky příjemné sorbetové textuře se maska snadno nanáší a vstřebává do pleti. Pleť je po použití hebká, vyživená a působí svěžím a rozzářeným dojmem.

Způsob aplikace: Naneste pleťovou masku jemným poklepáváním na vyčištěný obličej. Nechte působit 5 minut a poté opláchněte vlažnou vodou. Masku použijte 2x týdně.

Inovativní hydratační mléko Rose Milk Mist připomíná hebkou příjemnou pokrývku, která chrání a hydratuje pleť, stejně jako krém. Mléko obsahuje kyselinu salicylovou, růžovou vodu, akátový med a mandlový olej. Díky těmto vyživujícím látkám osvěžuje a hydratuje suchou pleť až po dobu 24 hodin. Navíc přináší pleti zklidňující a příjemný pocit. Mléko díky praktickému rozprašovači můžete aplikovat kdykoliv, ráno na vyčištěnou pleť nebo přes make-up během dne pro příjemný pocit osvěžení.

Způsob aplikace: Před každým použitím mléko protřepejte. Aplikujte ve vzdálenosti 20 cm od obličeje dle potřeby. Pokožka bude hydratační mléko postupně absorbovat, není třeba jej vmasírovat do pleti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Poznejte sílu růžové vody”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *