Rubriky

Návrat k bezpečnému chování na slunci

Pokožka má přirozený vrozený kapitál chránit se a obnovovat při expozici slunečnímu záření. Fotoprotekční řada Capital Soleil od Vichy je tedy návratem k vlastní podstatě bezpečného chování na slunci. Je ideální ochranou před sluncem, vyvinutou dermatology a přizpůsobenou každému životnímu stylu.

Naše chování na slunci sehrává důležitou roli v ochraně před slunečním zářením. Vědci z laboratoří Vichy představují inovaci v oblasti sluneční ochrany – řadu Beach Protect, přípravky adaptované pro různorodé podmínky u moře a u bazénu. Receptura byla navržena pro déletrvající zábavu na slunci se širokospektrálními filtračními systémy pro zvýšenou ochranu. To vše s maximálně možným respektem vůči životnímu prostředí. Všechny přípravky byly testovány pod dermatologickou kontrolou, receptury jsou hypoalergenní a zaručují optimální toleranci i pro citlivou pokožku.

Vlna ochrany pro vaši pokožku

Vědci z laboratoří Vichy vyvinuli novou technologií ochrany před sluncem, aby byla pokožka na pláži chráněna před extrémními podmínkami. Nová řada Beach Protect je formulována s exkluzivním širokospektrálním filtračním systémem a technologií Wet Skin, které zabezpečují hebký, suchý a nemastný finiš bez bílý stop. Produkty jsou obohaceny o mineralizující termální vodu Vichy, která stimuluje přirozenou obranyschopnost pokožky proti UV záření a expozomu, zatímco kyselina hyaluronová napomáhá k udržení hydratace.

Novinky:

MULTI-PROTEKČNÍ HYDRATAČNÍ MLÉKO (SPF 50+)

MULTI-PROTEKČNÍ SPREJ PROTI DEHYDRATACI POKOŽKY (SPF 50+)

Renovace:

CAPITAL SOLEIL HYDRATAČNÍ OCHRANNÉ MLÉKO (SPF 20, 30, 50+)

Opalovací mléko ve velkém balení s velmi vysokým stupněm ochrany pro citlivou pokožku. Pro muže a ženy se světlou pokožkou, kteří hledají přípravek ochrany před sluncem.

Bestseller:

IDÉAL SOLEIL ULTRA-LEHKÝ OCHRANNÝ SPREJ S BETAKAROTENEM SPF 30

Inovativní, vysoce kvalitní dvoufázový sprej, který chrání pokožku a pomáhá jí dodat přirozené a zdravé opálení. Obsahuje unikátní kombinaci filtrů proti UVA/UVB záření a k tomu je obohacen o betakaroten pro přirozeně opálenou pokožku. Svěží, nemastná „voda“ na ochranu před UV zářením.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Návrat k bezpečnému chování na slunci”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *