Rubriky

Prádlo pro dámy s plnými křivkami

Značka TRIOLA představuje limitovanou kolekci dámského prádla pro nadcházející podzimní sezonu. Není mnoho značek, které umí ušít podprsenky do opravdu velkých velikostí tak, aby dobře sedly a svůj účel splnily. Díky sofistikovaným střihům s vyztuženými, polovyztuženými i nevyztuženými koši do velikosti K, se sexy sníženým i vyšším středem a s komfortními širokými ramínky se budete v novém prádle cítit pohodlně jako na obláčku. To vše ve dvou barevných tónech, které ladí s podzimním časem a které daly název těmto modelům: Luxury Gray a Royal Blue.

Modely jsou praktické pro celodenní nošení: do práce i do školy, na dlouhé služební i poznávací cesty, i na kratší podzimní vycházky. Pod kostýmkem i pod svetrem vám opticky zeštíhlí postavu a vylepší vaši siluetu tím, že vyzvednou prsa do očekávané výšky, zafixují na středu, zformují kulatý tvar prsou a tím i svůdný dekolt. Jsou vhodné i pro náladu, kdy se „nejraději ze všeho na světě“ zachumláte do teplých kardiganů a dek a v klidu svého pohodlného domova prožijete den.

Ke každému modelu podprsenky již tradičně navrhuje a šije česká značka několik fazon kalhotek. A tak si můžete vybrat ten konkrétní model, který vám nejlépe vyhovuje – oblíbené panty, svůdné brazilky a praktické, boky krotící kalhotky klasické. Podprsenky a kalhotky vybírejte podle své postavy, stylu a svého pocitu. A pokud si nejste, byť jen v detailu, jistá, obraťte se na dobře vyškolené prodavačky ve firemních prodejnách. Mnohé zákaznice TRIOLY si už zvykly i na pravidelné Dny stylingu ve své nejbližší prodejně. Takže i před Vánoci se na ně můžete těšit. Sledujte aktuální termíny na www.triola.cz

LUXURY GRAY

Podprsenka TRIOLA 21822

Model pro velké velikosti a vaše pohodlí! Podprsenku s nevyztuženými koši a s kosticemi zdobí elastická krajka. Pojme i lehkou asymetrii prsou. V koších jsou FLEXI kostice. Široká, měkce podložená ramínka zvyšují komfort při nošení. Najdete v barvě šedé, Luxury Gray, ve vybraných velikostech košů od D do K a s obvody od 70 do 95.

Podprsenka TRIOLA 28822

PERFECT-FIT pro plné křivky!  Hladká podprsenka s bezešvými a tence vyztuženými koši s vysoký středem. Koše jsou potažené jemným úpletem a na středu zdobené krajkovou aplikací. Ta je i na ramínkách. Najdete v barvě šedé, Luxury Gray, ve vybraných velikostech košů od D do K a s obvody od 70 do 100

Oba modely doplní:

Kalhotky TRIOLA 31822

Klasické kalhotky pohodlného střihu TRIOLA 31822 pro pěkné a pevnější bříško. Přední díl kalhotek zdobí boční krajkové vsadky a místo gumičky je v nohavičkách na předním díle elastická léga, která se nezařezává do siluety. Zadní díl je hladký. Najdete v barvě šedé, Luxury Gray, ve vybraných velikostech od 70 do 95.

ROYAL BLUE

Podprsenka TRIOLA 26763

Krajkový zázrak! Krajková tence vyztužená podprsenka balkonového střihu je z jemné nereliéfní krajky, která se nerýsuje ani pod tenkým oblečením. Střih Balcony krásně formuje dekolt a je vhodný do širokých a hlubokých výstřihů. Najdete v barvě temně modré, Royal Blue, ve vybraných velikostech košů od B do H v obvodech od 65 do 95.

Podprsenka TRIOLA 27763

Tip pro velké velikosti! Podprsenka s vyztuženou spodní částí košů a jemnou elastickou krajkou v jejich horní části. Je vhodná i pro lehkou asymetrii prsou. Má v koších FLEXI kostice a komfortní rozšířená ramínka. Najdete v barvě temně modré, Royal Blue, ve vybraných velikostech košů od E do K a s obvody od 65 do 95.

Podprsenka TRIOLA 29763

TOP-FIT pro sexy výstřih! Hladká podprsenka s bezešvými a tence vyztuženými koši s nízkým středem vám udělá radost i dobrou službu. Koše jsou potažené jemným úpletem. Na středu a po celém obvodu podprsenky je luxusní krajka. Krajková aplikace je i na ramínkách. Najdete v barvě temně modré, Royal Blue, ve vybraných velikostech košů od B do J a s obvody od 65 do 95.

Tyto tři modely doplní kalhotky, máte na výběr:

Kalhotky panty TRIOLA 35763

Velmi oblíbený střih kalhotek s prodlouženými nohavičkami. Model je bez gumiček, ty nahrazuje elastická krajka. Panty sluší všem postavám. Najdete v barvě Royal Blue ve velikostech od 70 do 85.

Kalhotky klasické TRIOLA 31063

Klasické kalhotky TRIOLA 31063 mají přední díl zdobený dvěma krajkovými vsadkami, zadní díl je celý z jemného úpletu. Najdete ve vybraných velikostech od 70–95.

Kalhotky brazilky TRIOLA 34763

Krajkové kalhotky s odvážně vykrojeným zadním dílem. Funkci gumiček nahrazuje elastická krajka. Zadní díl je uprostřed sešitý ze dvou částí – a dokonale kopíruje siluetu zadečku. Hodí se pod přiléhavé oblečení. Najdete ve vybraných velikostech od 70–85

Podprsenka TRIOLA 28817

PERFECT-FIT PRO PLNÉ KŘIVKY! Pohodlná podprsenka s tence vyztuženými koši, s kosticemi a pohodlnými širšími ramínky. Model dobře fixuje prsa a je vhodný pro větší velikosti. Koše jsou potažené efektním vzorovaným úpletem. Najdete v barvě temně modré, Royal Blue, ve vybraných velikostech košů od B do K a s obvody od 65 do 100.

Model doplní kalhotky:

Kalhotky TRIOLA 31817

Klasické kalhotky TRIOLA 31817 pro pevnou a nerušenou siluetu. Přední díl kalhotek zdobí dvě boční vsadky z úpletu, stejné jako je na podprsence. Vsadka přechází dál do zadního dílu, na bocích tak není šev, který by pod oblečením rušil siluetu. Najdete v barvě temně modré, Royal Blue, ve vybraných velikostech od 70–95.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Prádlo pro dámy s plnými křivkami”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *