Rubriky

Pro pleť v období menopauzy

Cílem Laboratoří Vichy je doprovázet ženy v každé životní etapě. Vichy se jako první značka začala zabývat změnami pokožky v období menopauzy a otevřeně komunikovala na toto téma. Díky své expertize a spolupráci s dermatology a gynekology nabízí kompletní řadu přípravků Neovadiol, které reagují na změny kůže vyvolané hormonálními výkyvy v tomto období. Nyní ji rozšiřuje o nové NEOVADIOL MENO 5 BI-SÉRUM, které je vhodné pro každou fázi menopauzy.

Dopad menopauzy na pleť

Menopauza je definována poklesem ženského hormonu estrogenu, což má vliv i na stav pokožky. Produkce kožního mazu klesá a pokožka se ztenčuje. Syntéza kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové se zpomaluje. Kůže je sušší, tenčí, ztrácí svůj objem a pevnost, vrásky jsou stále výraznější a přítomnost pigmentových skvrn se zvyšuje.

NEOVADIOL MENO 5 BI-SÉRUM

Pomáhá kompenzovat 5 viditelných známek stárnutí pleti během menopauzy – vrásky, povadlost, jas, suchost a pigmentové skvrny. Při pravidelném používání jsou vrásky méně výrazné, pleť působí pevněji a je intenzivně vyživená. Sérum sjednocuje tón pleti a dodává jí jas.

Účinné aktivní ingredience:

Proxylane+ výtažek z kasie – vyplňují a zpevňují pleť

Niacinamid, vitaminy Cg a E – obnovují jas pleti

Kyselina glykolová – stimuluje obnovu buněk pro vyrovnání pleti

Omega 6-9 mastné kyseliny – kompenzují ztrátu lipidů a hloubkově vyživují

Způsob použití: Sérum se aplikuje 2x denně, přes den je nezbytné chránit se krémem s SPF faktorem.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro pleť v období menopauzy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *