Rubriky

Sety boxerek pro potěšení vašeho partnera

Není tajemstvím, že muži obvykle nejsou velkými fanoušky nakupování. Obstarávání spodního prádla tak často bývá na partnerkách, manželkách či maminkách. A když už boxerky nakupujete, proč neušetřit čas i peníze a nepořídit rovnou čtvery? Kvalitní a stylové boxerky od české značky El.Ka Underwear nově seženete v setech po čtyřech, které potěší  i jako dárek.

Byly doby, kdy sehnat spodní prádlo, které se příjemně nosí, je kvalitní a navíc lokální, mohla být potíž. Pak vznikla česká značka El.Ka Underwear, která tyto parametry do puntíku splňuje a navíc nějaké ty puntíky možná najdete i na jejích produktech.

Výhodné sety boxerek

Pánské boxerky El.Ka nyní seženete ve sladěných setech po 4 kusech za cenu tří. Vybírat můžete z 8 různých barevných kombinací a kromě času a nervů se sháněním kvalitního spodního prádla ušetříte také pár stovek korun.

Pánské boxerky El.Ka tvoří z 95% příjemná a lehce chladivá viskóza, zbylých 5 % doplňuje elastická lycra, protože boxerky musí být pohodlné a pružné. Prádlo El.Ka Underwear se vyrábí výhradně v České republice. Kromě boxerek najdete v nabídce trenýrky nejen pro muže, ale i pro celou rodinu a také pohodlné kraťásky a tílka pro ženy.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Sety boxerek pro potěšení vašeho partnera”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *