Rubriky

Smyslná tyrkysová vůně

Zářivě jiskřivá DYLAN TURQUOISE je dokonalým partnerem vůní DYLAN BLUE pour Femme a pour Homme. „Vydejte se k nádherným ostrovům, kde se blankytné nebe dotýká průzračných mořských vln. Mořská bríza něžně hladí rozpálenou kůži, probouzí naše smysly a zklidňuje duši. Vůně je připomínkou letních dnů prozářených slunečními paprsky. Dylan Turquoise – to je má pocta ryzí smyslnosti ženy Versace,“ vysvětluje Donatella Versace. Vůně je k dostání ve vybraných sítích parfumerií.

Vůně

Úvod charakterizuje gejzír svěží energie z čerstvých citronů primofiore dodávajících vůni na příjemné kyselosti a energii, kterou doplňuje sicilská mandarinka a pikantní růžový pepř.

Exotikou pulzujícímu srdci vůně dominuje šťáva z tropického ovoce guava v kombinaci s jasmínem a okouzlující frézií, odkazujících k moderní zelené nótě. Smyslnost propůjčuje kompozici moderní dřevitý akord molekuly Clearwood® kombinující svůdnost ambry s ušlechtilostí cedru a bílého pižma.

DYLAN TURQUOISE je moderní vůní, která splňuje požadavky dnešní doby na šetrnost a odpovědnost vůči přírodě získáváním ingrediencí, a to jak přímo z přírody, tak pomocí moderní „zelené“ biotechnologie. Navíc 85 % složek vůně je snadno biologicky odbouratelných. Autorkou vůně je parfumérka Sophie Labbé.

Flakon

Vizuální podoba DYLAN TURQUOISE vychází z inovovaného designu značky Versace. Elegantní linie inspirované tvarem amfory připomínají antickou tradici a mytologii – věčnou inspiraci objevující se napříč všemi kolekcemi módního domu Versace. Matné sklo tónované do azurové modři Středozemního moře je jako samotná esence léta. Hlavní tón doplňují detaily v odstínu bledého zlata – uzávěr, vršek flakónu nesoucí barokně rozmáchlými literami jméno VERSACE a ikonická hlava Medúzy.

Reklamní kampaň

Vítejte v barevném a bezstarostném světě Versace, kde si hrdinka s tváří Hailey Bieber užívá báječný prázdninový čas na břehu moře i přímo v jeho vlnách. Vše je prozářeno sluncem a smyslností – právě tak, jako nálada, kterou svou vůní navozuje nová DYLAN TURQUOISE.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Smyslná tyrkysová vůně”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *