Rubriky

Staňte se hvězdou pláže

Chystáte se letos na dovolenou k moři, nebo zůstanete věrní české kotlině? Ať se rozhodnete jakkoliv, nezapomeňte na stylovou prázdninovou výbavu a staňte se tak hvězdou na pláži u moře i u rybníka. Ve vaší letní výbavě by rozhodně neměly chybět plavky. Vybírat můžete třeba z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F.

Jestli potřebujete víc zakrýt než odhalit, sáhněte po jednodílných plavkách. Černou klasikou nic nezkazíte, ale proč se neodvázat trochu víc? Sáhněte po elegantních plavkách s jemným vzorem, nebo třeba po hravém modelu s tropickým motivem a něžnými volány. Alternativou k plavkám vcelku mohou být i dvoudílné tankiny, které šikovně zamaskují případné větší bříško.

Jsou vaším šálkem kávy spíš bikiny? Žhavým hitem jsou kalhotky s vysokým pasem, které ještě víc podtrhnou vaše křivky a sluší ženám všech proporcí.

Nezapomeňte také na plážové šaty, kimono nebo lehkou letní košili, kterou přehodíte přes plavky při procházce. Stačí si vzít klobouk, stylové sandálky či pantofle a stanete se bohyní jakékoliv pláže!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Staňte se hvězdou pláže”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *