Rubriky

Stát se Mademoiselle

Může to znít jako klišé, ale když dojde na větu „takhle jsem se probudila,“ nebo na přirozený vzhled, nelze popřít, že francouzské dámy disponují jistým je ne sais quoi. Pařížské líčení skutečně tkví v jednoduchosti, decentní vrstvě tvářenky a troše rtěnky. Proto značka Lancôme představuje novou nepřehlédnutelnou dvojici: novou rtěnku L’Absolu Mademoiselle Shine a legendární tvářenku Blush Subtil. Díky těmto produktům se každá žena může stát tou pravou francouzskou Mademoiselle.

Lesk, který přináší radost

Rtěnka L’Absolu Mademoiselle Shine je ideální pro ženy, které jsou neodolatelně vyzývavé, drzé a svobodné ve všem, co dělají. Díky receptuře, která se opírá o hydratační účinky, se výrazné barvy perfektně spojí s pokožkou rtů a dodají jim neodolatelnou barvu doplněnou o květinovou a ovocnou vůni. Rtěnka se také neuvěřitelně snadno a rychle nanáší díky obsahu proxylanu a růžového oleje.

Jelikož Mademoiselle Shine chce svým jedinečným způsobem zastupovat každou ženu, nabízí Lancôme řadu 15 různých odstínů. Kolekce výraznějších barev míří k tomu stát se novým stylem. Rtěnku L’Absolu Mademoiselle Shine můžete používat samostatně nebo jako vrchní vrstvu k jiné rtěnce.

Barvy, které vám vženou ruměnec do tváří

Dalším oblíbeným produktem francouzských žen je kvalitní tvářenka, která zvýrazní jejich přirozeně zdravý vzhled. Aby působila decentně a takříkajíc nebila do očí, smíchejte trochu rtěnky L’Absolu Mademoiselle Shine s Blush Subtil. Společnost Lancôme uvádí šest nových odstínů Blush Subtil, které jsou obohacené o novou pudrovou recepturu vedoucí ke svěží a přirozeně vypadající pokožce. Tuto tvářenku ocení všechny ženy, jelikož jim zkrášlí pleť a docílí dlouhotrvajícího lehce narůžovělého líčení. Vybírat navíc mohou mezi matným a zářivým finišem. Samozřejmostí je snadná a rychlá aplikace, charakteristická součást přitažlivého francouzského stylu.

Svoboda kombinovat, svoboda zazářit…

Chcete-li docílit jednoduchého zářivého líčení, které by vám opravdu slušelo, sáhněte rovnou po dvojici L’Absolu Mademoiselle Shine a Blush Subtil. Tyto produkty navržené s ohledem na ženskou kreativitu se perfektně doplňují a mají potenciál nekonečného kombinování a mixování. Hranice vám může nastavit jen vaše vlastní představivost. Ve snaze posunout tipy na francouzské líčení ještě dál, navrhli odborníci Lancôme pětici odvážných dvojic „Mademoiselle“ pro každou příležitost.

  1. Růžová harmonie: Blush Subtil 356 Blush For You + L’Absolu Mademoiselle Shine 398

Zářivě růžové rty okořeněné špetkou jemné tvářenky

  1. Broskvová elegance: Blush Subtil 541 Make It Pop + L’Absolu Mademoiselle Shine 157

Živoucí broskvová variace s vysoce jasnou rtěnkou a něžně oranžovou tvářenkou

  1. Sladkokyselá kompozice: Blush Subtil 330 Power of Joy + L’Absolu Mademoiselle Shine 368

Růžové tváře a červené rty – výsledek jednoduchý, ale neuvěřitelně dynamický

  1. Terracotta: Blush Subtil 271 Miel Glacé + L’Absolu Mademoiselle Shine 232

Přirozená dvojice sestávající ze zářivé rtěnky a bronzové tvářenky

  1. Vysoké napětí: Blush Subtil 351 Blushing Tresor + L’Absolu Mademoiselle Shine 382

Intenzivní rudá rtěnka v kombinaci s jemně růžovou tvářenkou

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Stát se Mademoiselle”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *