Rubriky

Účesové trendy od Schwarzkopf Professional

Essential Looks: VivID Collection

Trendová podzimní kolekce byla vytvořena a vyladěna během těžkých časů. Celý svět čelí krizi s koronavirem a tým Schwarzkopf Professional Essential Looks neúnavně pracoval na vytvoření podzimních trendů. Proč? Protože s přechodem k novým normám je živobytí kadeřníků v nejistotě a je to právě jen a jen jejich kreativita, inspirace a vzdělání, které posunou kadeřnický průmysl vpřed.

Podzimu vládnou tři trendy v účesové tvorbě:

Byl jednou jeden… – Once Upon a Time

Každodenní dekadence – Everyday Decadence

Temná romantika – Dark Romance

Spolu s těmito hlavními vzhledy přináší společnost Schwarzkopf Professional také zcela nový nástroj Color Blender Tool ve spolupráci s globální velvyslankyní barev Lesley Jennison, která dodává: „Původní myšlenka vznikla na základě konturovacích pomocníků v péči o pleť – a dokonce i u vlasů jsou díky tomu různé prolínací a stínovací techniky milionkrát snadnější. Je to tak všestranné! Kolorista může vytvořit dokonalou balayage, stínovat konečky, použít všechny techniky bez nutnosti vytvářet spoje. A navíc, na místech, kde se barvy setkávají, se vytváří skutečně jemný efekt, který vypadá absolutně moderně a lze jej docílit o sto procent rychleji.“

Trend 1: Byl jednou jeden…Once Upon a Time

Účesy vypráví příběhy minulosti a budoucnosti – příběhy nostalgie upravené pro dnešek. Zaujmou světlé snové efekty přes optické vzory, v účesech vynikne geometrie, jemné vlny a pruhy, uhlazenost i dynamika. Výsledkem jsou nádherné a zdravé vlasy upravené jakoby bez námahy. Z barev do sebe kreativci prolínají světle mahagonovou, něžnou máslovou blond, nude i vanilkovou, to vše z nejnovější řady BLONDME Bond Enforcing Blonde Toning.

Příklady účesů v trendu Byl jednou jeden…:

Střih a styl vytvořil globální velvyslanec Schwarzkopf Professional, Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair). Vlasy krátce střižené pod ušima doplňuje sbíhající se týlní část. Protože chtěl docílit všestrannosti, může být tento vzhled upravený do dvou variant: objemu a kudrlin, nebo měkce, hladce a elegantně, se vzpomínkou na zlatá léta Hollywoodu.

S přihlédnutím k sedmdesátým létům vytvořil Tyler Johnston také pružný vrstvený vzhled ve střední délce, s odhrnutou ofinou, která rámuje tvář. Takto zvýrazňuje bohatou hloubku barvy s krásnou, zdravě vypadající konečnou úpravou.

Trend 2: Každodenní dekadence – Everyday Decadence

Trend oslavuje strukturu, tvar a pohlavní neurčitost, vyzdvihuje pohodlí ve střihu i okázalost konečné úpravy. Je to příběh o uvolněné společnosti a konverzaci v oversized siluetách, o luxusní konečné úpravě, jasných sarkastických akcentech, nepřehlédnutelných pastelech a současné pohlavní neurčitosti. Škatulky jsou nudné, takže máme svobodu být tím, kým chceme.

Příklady účesů v trendu Každodenní dekadence:

Globální velvyslankyně barev společnosti Schwarzkopf Professional, Lesley Jennison (@lesleyjennison), použila techniku #mulitblending, aby vytvořila studený blond vzhled s IGORA VIBRANCE. Pro skutečné rozlišení kombinace odstínů přináší lehce měděnou vzadu, tmavě blond u konečků a odstíny béžové ve vrchní části účesu. Něžné a měkce světlé odstíny jsou ručně malované.

Pokud jde o střih a styl, globální velvyslanec stylingu společnosti Schwarzkopf Professional, Richard Ashforth (@richardashforth), to vzal nakrátko s vrstveným střihem, který je plný textury. Vytváří s hravým citem i dlouhý pixie střih s prostorem pro jakýkoliv styl, od hladkého a přepychového až po drsný s texturou. Tento styl se může snadno přizpůsobit aktuální náladě, ať už bude hladký či vlnitý.

Každodenní Dekadence také obsahuje mužskou variantu vzhledu, vyjadřuje moderní dandy identitu. Vlasy vypadají skoro jako #iwokeuplikethis, současná kštice je stylizovaná, jako by popírala gravitaci.

Trend 3: Temná Romantika – Dark Romance

Spřádá magický svět iluzí i uhranutí, se silou v křehkosti, s bohatstvím ve zdobnosti, záhadou v průhlednosti a s krásou ve všem. Soumrak padá a vrhá záhadné stíny, které lákají a svádějí. Tento trend, částečně paranormální, částečně romantický, vysílá kouzlo, které očaruje každého, kdo jej uvidí. Magické dekorativní vrstvy spřádají kouzelné světy tmavé průhlednosti, temného brokátu, inkoustových květů, dekonstruovaných tvarů a rebelského ducha.

Příklady účesů v trendu Temná romantika:

Lesley Jennison nejprve zvedne vybrané oblasti podkladu, aby pomohly prosvítání. Pak vytvoří duhové hloubky pomocí techniky #freehandblending a řady IGORA VIBRANCE. Díky nástroji Color Blender Tool může Lesley malovat a míchat měkké odstíny temně fialové, šedé lila a růžové pro čarovný efekt, který lichotí pleti.

„Střih vyjadřuje tvůj postoj k životu,“ tvrdí stylista Schwarzkopf Professional, Richard Ashforth. „Třeba s délkou po bradu a s rozbouřeným bobem, který akcentuje sílu tvé osobnosti. Hrubá, krátce střižená ofina dodává tomuto vzhledu možnosti všestranného stylingu, který zaujme a fascinuje,“ doplňuje autor účesu Richard Ashforth.

Pro elegantní siluetu zachovává globální velvyslanec společnosti Schwarzkopf Professional Tyler Johnston (@tylerjohnstonhair) délku a vytváří mladistvě osekaný podklad s rozbouřenými, jako by nedokončenými vrstvami a objemnou ofinou, která působí současně elegantně a uvolněně.

Objevujte svět Essential Looks na www.essentiallookscollection.com

Sledujte @schwarzkopfpro na sociálních sítích a držte krok s Essential Looks s hashtagy #passionforhair a #essentiallooks.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Účesové trendy od Schwarzkopf Professional”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *