Rubriky

V barvách pouště

Schwarzkopf Professional rozšiřuje barevné portfolio o studené a elegantní béžové tóny inspirované pouštním pískem. V létě totiž bude stále dominovat minimalistický styl s neutrálními vlasovými tóny inspirovanými přírodou a s důrazem na tlumené a studené barvy. Schwarzkopf Professional proto nyní přináší profesionálům novou paletu barev určených speciálně pro světlejší základy. IGORA Muted Desert nabízí několik odstínů v řadě permanentních barev (Igora Royal) i demi-permanntních barev (Igora Vibrance).

Nové odstíny:

IGORA ROYAL – je vhodná pro zákaznice vyhledávající vysoce výkonnou barvu s dlouhotrvajícím permanentním efektem.

IGORA VIBRANCE – vyhoví zákaznicím, které se obávají barvení a dávají přednost stylům s krátkodobějšími závazky nebo jen s osvěžením barvy.

IGORA Muted Desert obsahuje čtyři studené a neutrální odstíny úrovně 7–9 v elegantních studených béžových tónech s popelavými nuancemi s béžovým nádechem a pudrovým vzhledem.

 

 

Nová barvicí technika IGORA #Muting:

#Muting je moderní a jednoduchá technika, která pomocí různých barev vytváří světelný efekt a krásný odstín. První odstín se aplikuje do spodních partií a kolem vlasové linie, druhý odstín se prolíná středními délkami a nakonec se do konečků přidá třetí odstín. Výsledky jsou velmi atraktivní, protože přechází z jemných do výrazných, od tmavých ke světlým a od čirých po hluboké.

Schwarzkopf Professional společně s Global Color Ambassadorem, Lesley Jennison, vyvinuli dva nové servisy pro salony používající techniku aplikace #Muting. Ta představuje všestrannost palety barev IGORA Muted Desert:

Muted Shadows – zajímavá směs pudrových a studených béžových tónů vytváří krásně jemné a tlumené stupňování pro sofistikovaný a elegantní styl!

Muted Light – lákavý nádech jemných pudrových šedých tónů kombinovaných s krásně zesvětleným rámováním vytváří studený a elegantní barevný výsledek!

Prozkoumejte kompletní barevné portfolio IGORA, včetně IGORA Muted Desert, a navštivte webové stránky Schwarzkopf Professional www.schwarzkopfpro.com, kde najdete podrobné informace o produktech, detailní návody a možnosti školení od ASK Education. Aplikace Schwarzkopf Professional House of Colour bude zaktualizovaná tak, aby pomohla přinášet kadeřníkům nejnovější servis do salonu.

Připojit se můžete ke Schwarzkopf Professional i na sociálních médiích. Získáte tak informace o zavedení nových produktů a ponoříte se do barevných světů IGORA prostřednictvím postřehů a zkušeností, které tam ambasadoři a vlasoví kreativci Schwarzkopf Professional sdílejí. Sdílejte @schwarzkopfpro a hashtagy #IGORA, #IGORAVIBRANCE a #MutedDesert!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V barvách pouště”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *