Rubriky

V čem vykročit do školy?

Léto je ještě v plném proudu, ale první školní den se nezadržitelně blíží. Chystáte se vypravit své dítko do školky, nebo už máte doma malého školáka? Kromě povinné školní výbavy nezapomeňte ani na doplnění dětského šatníku a botníku. Děti rostou jako z vody, proto je kontrola dětského oblečení, a především obuvi, naprosto nezbytná.

Zpříjemněte svým ratolestem dny ve školce či ve školních lavicích a obujte je do pohodlných stylových bot. Objevte novinky z dětské kolekce Deichmann a potěšte své dítko botičkami, které nebude chtít zout! Neumí si zatím ještě poradit s tkaničkami? V kolekci najdete i komfortní dětskou obuv se zapínáním na suchý zip, kterou hravě obují i ti nejmenší.

Školáky potěší široký výběr módních modelů. Ideální variantou do brzkých podzimních dnů jsou klasické tenisky nebo kotníková dětská obuv. Rozveselte svou parádnici rozkošným modelem s květinovým motivem či hravými aplikacemi. Malé milovnice módy si také oblíbí stylové chunky tenisky na pevné podešvi s efektními detaily. Větší děti zajisté ocení i pestrou nabídku značkových tenisek Fila, Nike, Adidas či Puma.

Kromě venkovní dětské obuvi dbejte i na správný výběr přezůvek. Myslete na to, že v nich dítě tráví většinu dne ve školce či ve škole, a proto by se v nich mělo cítit maximálně pohodlně. V nové kolekci Deichmann najdete přezůvky pro všechny věkové kategorie a v různých podobách. Jsou k dostání klasické přezůvky s pružnou vsadkou, jaké známe i z našich dětských let. Ale dítěti můžete opatřit také modely se zapínáním na suchý zip či přezku, čímž přezůvku přizpůsobíte dětské noze.

Botičky a přezůvky pro dítě máte nakoupené, ale pořád ještě vám chybí batoh? V nové kolekci Deichmann najdete širokou škálu značkových trendy modelů, ze kterých si určitě vyberete!

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V čem vykročit do školy?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *