Rubriky

Probuďte krásu svých vlasů

Péče o vlasovou pokožku je základem k udržování zdravých a zářivých vlasů. Přesto na ni často zapomínáme. Produktová řada a exkluzivní salonní služba Fusio Scrub od značky KÉRASTASE nabízejí způsob, jak to napravit. Tato blesková efektivní kúra zbavuje vlasovou pokožku hluboko usazených nečistot a pomáhá jí bojovat s vnějšími agresory. Čistá a svěží pokožka uvolní cestu dalším produktům a ingrediencím, které na vlasy aplikujeme a jejich efekt je tak maximalizovaný. Vlasy jsou provzdušněné a živé, zatímco vy jste nabitá energií díky smyslovému zážitku.

Fusio Scrub Énergisant je intenzivní čisticí peeling určený pro rychle se mastící vlasy. Díky detoxikačnímu složení odstraňuje nečistoty a reguluje produkci séba. Vlasovou pokožku hydratuje, zklidňuje a dodává jí pocit dlouhotrvající svěžesti.

Fusio Scrub Apaisant je zklidňující čisticí peeling vyvinutý pro všechny typy vlasů a vlasové pokožky včetně citlivé. Pomáhá pokožce dýchat a znovu získat rovnováhu, přičemž ji zbavuje nečistot a odumřelých kožních buněk.

Peelingy z řady Fusio Scrub na domácí použití jsou obohaceny o podmanivé vůně, které posilují pocit regenerace, energie a svěžesti. Salonní služba Fusio Scrub váš zážitek dokáže ještě zintenzivnit pomocí luxusních esenciálních olejů, specificky vybraných kadeřníkem dle vašich potřeb. Refreshing Scrub Oil, Relaxing Scrub Oil a Energizing Scrub Oil (exkluzivně v salonech) v kombinaci s peelingem posilují efekt kúry svými antioxidačními vlastnostmi a smyslnou vůní.

Výsledný efekt: 3x větší množství odstraněných nečistot, 6x víc lesku, o 79% větší objem

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Probuďte krásu svých vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *