Rubriky

Vůně plná ženskosti

Po uvedení Trussardi Eau de Parfum, Eco Friendly vůně pro silné a emancipované ženy, zažívá svůj debut novinka Pure Jasmine. Je novou epizodou napínavého seriálu, kterou Trussardi věnovalo hodnotám moderní ženskosti. Tentokrát našla značka inspiraci v ženách narozených v osmdesátých letech, které zcela rozumí tomu, že být nezávislou ženou dnes znamená dodržovat pravidla založená na individualismu, udržitelnosti a komplexnosti.

Vůně

„Snažili jsme se vytvořit výraznou charakteristickou vůni odhalující charakter ženy, která ji nosí. Pure Jasmine je naším vyjádřením moderní a silné ženskosti,“ řekly Julie Massè a Violaine Collas, dvě talentované, mladé parfumérky, které vytvořily svůj voňavý počin podle Green MotionTM, revolučního projektu udržitelnosti, který začíná organickým pěstováním surovin a končí extrakcí vonných molekul na základě nejpokročilejšího pojetí ochrany životního prostředí.

Květ Magnolie Champaca, který je obsažen v srdci vůně Pure Jasmine, je zpracováván pomocí nové verze technologie enfleurage, která produkuje mimořádný extrakt se zelenými, květinovými a pudrovými nótami s podtónem medu. Květ Magnolie Champaca je vzácným darem přírody, který je v Indii symbolem štěstí a kvete dvakrát do roka, během období monzunů a na jaře.

Tóny v hlavě vůně se otevírají zářivým bergamotem, který se mísí se slaným akordem pistácií a svěžím bohatstvím neroli. Neohrožený charakter vůni dodávají jedinečné tóny Magnolie Champaca, Absolut z jasmínu a MuganeTM. V základu vonné kompozice se skrývá tajemství v podobě vanilky, santalového dřeva a pačuli.

Flakon a krabička

Většina komponentů flakonku je recyklovaná a recyklovatelná, přičemž proces výroby skla má nízký dopad na životní prostředí díky využití výrobní technologie, která zvyšuje energetickou efektivnost o 20 %. Elegantní cylindrická krabička se opět pyšní certifikací FSC. Tento nový parfém je pro ženy s nesrovnatelnou úrovní elegance, s italským stylem a smyslem pro detail, což je jádrem DNA značky Trussardi.

Kampaň

Zdá se, že krásná, elegantně oblečená blondýnka v bílém (v interpretaci supermodelky Noel Berry) se nám upřeně dívá do očí svým autoritativním, odhodlaným pohledem. Světle broskvová rtěnka na jejích šťavnatých rtech podtrhuje medový tón lehce opálené pleti. Za ní je výhled na jezero Como s bledě modrou oblohou odrážející se v klidných vodách. Sedí na moderním motorovém člunu, má klidný postoj a rovná záda, čímž vyjadřuje svou sílu, odhodlání a vášeň.  Vedle ní posazené flakony vůní Trussardi EdP a Trussardi Pure Jasmine jsou doprovázeny větou: „Nová parfémová voda pro ikonické ženy.“

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně plná ženskosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *