Rubriky

Chic rebelky

Finále 13. ročníku soutěže týmů složených z kadeřníka, vizážisty a modelky CREATIVE IMAGE TEAM 2019, za kterou stojí známý vizážista Pavel Bauer, se uskutečnilo v pátek 15. března 2019 na veletrhu World of Beauty & Spa 2019 jaro v pražských Letňanech na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Finálové téma REBEL CHIC podle poroty nejlépe ztvárnil tým ve složení kadeřnice Markéta Chválková a vizážistka Klára Slívová.

Téma: REBEL CHIC

Finálové téma letošního ročníku soutěže Creative Image Team 2019 propojilo dva na první pohled nesourodé světy. Neslučitelné pro ty, kteří osobitost a sílu stylu ve zdánlivě bijících se kontrastech nikdy neobjeví. Rebelové odjakživa brojí proti společenským konvencím a jdou tvrdě proti zavedeným pravidlům, kdežto pojem „chic” často může znamenat elegantní a uhlazený zevnějšek s nepříliš odvážnou osobností. Úkolem soutěžících bylo tyto protipóly propojit a vytvořit nezaměnitelný výsledek bez limitů. Mohli kombinovat prvky líčení a účesů, jež náleží vysoké módě a luxusní společnosti, a bez obav je nabourat extravagantními akcenty, které lze potkat v ulicích metropolí nebo v šedých předměstích.

 

Porota: Pavel Bauer, make-up artist, Irma Káňová, fotografka, Gabriela Revellese, hair stylist, Michaela Dzurná, stylistka

Výsledky (v pořadí kadeřník, vizážista)

1.místo: Markéta Chválková, Klára Slívová

2.místo: Blanka Patilová, Michaela Wostlová

3.místo: Lucie Maříková, Hana Moslerová

4.–8.místo: Gabriela Kupková, Monika Polášková

4.–8.místo: Helena Oláhová, Šárka Dohnalová

4.–8.místo: Denisa Jirásková, Lenka Sládková Pavlová

4.–8.místo: Jana Mindeková, Nikol Nedorostková

4.–8.místo: Filip Cakirpaloglu, Nela Stehlíková

Vítězná práce

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Chic rebelky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *