Rubriky

Blahodárná Gua sha masáž součástí pleťového ošetření

Oblíbené pražské beauty studio OliOla Organic Beauty nově přidává ke svým kosmetickým procedurám i jemnou gua sha masáž! Ošetření pleti Inlight i dieNikolai, založené na špičkové kosmetice a uvolňující pleťové masáži, je nyní obohaceno o mimořádné účinky liftingové masáže a sílu ametystu!

Obličejová gua sha zlepšuje hladinu hydratace a výživu pokožky, okysličuje, aktivuje cirkulaci krve, umožňuje, aby kyslík a krev bohatá na živiny proudila vzhůru, aby vyživovala buňky a tkáně. Rovněž napomáhá rozproudění lymfy v obličeji a uvolňuje napětí svalů. Napíná a vyhlazuje pokožku, pomáhá vytvarovat konturu tváře a rozjasňuje tón pleti. Zvýšený buněčný metabolismus sjednocuje tón pleti a urychluje její obnovu. Snižuje otoky, zlepšuje kožní problémy a zpomaluje známky stárnutí. Kůže se z dlouhodobého hlediska stává pevnější, hladší a silnější.

Kosmetické procedury z OliOla Organic Beauty tak napomáhají biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům kůže, čímž urychlují její regenerační a detoxikační schopnosti. Můžete si tak být jisti, že blahodárná procedura prospěje tělu na mnoha rovinách: zapůsobí na smysly svými aromaterapeutickými účinky, uleví od stresu a navodí pocit hlubokého uvolnění a relaxace.

Kosmetické procedury s Gua sha:

  • Inlight péče o pleť a dekolt 75 minut (1790 Kč)
  • dieNikolai péče o pleť a dekolt 75 minut (1790 Kč)
  • Inlight péče o pleť, tělo a duši 75 minut (2490 Kč)

OliOla Organic Beauty studio: http://oliola.cz/

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Blahodárná Gua sha masáž součástí pleťového ošetření”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *