Rubriky

Letní outfit pro děti

Oblékněte své nejmenší do barev zralého ovoce či módních kousků s okouzlujícími vzory džungle a užijte si letní radovánky stylově. V nové letní kolekci oblíbené značky dětského oblečení Cool Club si vyberou holky i kluci, navíc se díky kvalitním materiálům a pohodlným střihům budou cítit za všech okolností prostě cool.

Nechte se vtáhnout do džungle

Tropické vzory jsou nezbytným prvkem letního outfitu. Lze se do nich zahalit od hlavy až k patě, nebo jimi doplnit jednoduchý styling. Hlavními barvami kolekce Jungle jsou žlutá jako sladký ananas a růžová jako dračí ovoce. Zvířátka na oblečení pak vezmou děti na cestu kolem světa. Potisky a aplikace zobrazují zástupce téměř všech kontinentů – najdete zde žirafy a nosorožce, koaly a klokany, tukany i barevné chameleony.

Dalším kouskem, bez kterého se vaše ratolesti ani toto léto neobejdou, jsou plavky. V kolekci Jungle naleznete plavky vyrobené z látek s UV filtrem 50+, které zajistí nejen pohodlí, ale i ochranu citlivé dětské pokožku. Dvoudílné plážové oblečení s delším rukávem a kraťasy se pak bude hodit jak při vodních radovánkách, tak při hrách na souši.

Kolekci Cool Club najdete ve vybraných hračkářstvích Bambule:

Praha 4 – Bambule OC Westfield Chodov, Praha 8 – Bambule OC Krakov, Praha 9 – Bambule OC Letňany, Praha 9 – Bambule Centrum Černý Most, Praha 10 – Bambule NC Eden, Brno – Bambule OC Olympia, Plzeň – Bambule OC Olympia, Liberec – Bambule OC Nisa, Olomouc – Bambule OC Šantovka

Více na www.bambule.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Letní outfit pro děti”

Napsat komentář