Rubriky

Bioaroma sada na bezpečné přírodní opalování

Krétská značka přírodní kosmetiky Bioaroma, nabízí své produkty na opalování pěkně pohromadě, v praktické taštičce a za zvýhodněnou cenu.

Přírodní ochranný krém na obličej odpovídá stupni SPF 30+, účinně chrání pleť před škodlivými vlivy slunečního záření, zároveň působí proti pigmentovým skvrnám a má intenzivní regenerační účinky. Nijak pleť nezatěžuje ani neucpává póry, díky svému čistě přírodnímu složení na bázi vysoce kvalitních olejů (mrkvový, avokádový, olej z pšeničných klíčků) naopak poskytuje komplexní výživu a ochranu a zklidňuje podráždění. Díky mrkvovému oleji má krém na opalování BioAroma i jemný samoopalovací efekt, zároveň je perfektní zásobárnou živin. Oleje zastoupené v receptuře obsahují nejdůležitější vitamíny pro udržení zdravé a mladistvé pleti (vitamíny A, E, B a C) – olej z pšeničných klíčků vypíná pleť a působí proti vráskám, avokádový olej má výjimečné hydratační účinky.

Bioaroma opalovací olej kombinuje olivový, sezamový, avokádový a kokosový olej, pleť bohatě vyživuje a zároveň ji chrání před škodlivým slunečním zářením. Rostlinné oleje mají přirozený ochranný faktor, ale je vždy zapotřebí přizpůsobit délku pobytu na slunci vašemu typu pokožky. Opalovací olej je obohacený o levadulový esenciální olej, který je známý svými regeneračními účinky.

Bioaroma zvláčňující olej po opalování má v základu řecký olivový olej, který je tamními obyvateli považován za tekuté zlato. Je bohatý na vitaminy, minerální látky i nenasycené mastné kyseliny. Na pleť působí jako antioxidant a zabraňuje jejímu stárnutí. Pokožku také dobře hydratuje. Dále obsahuje oleje z hořkých a sladkých mandlí, které si kromě výživy dokážou poradit s pokožkou podrážděnou od slunce. Mají hojivý a zklidňující účinek. Olej nanášejte po sprše na ještě vlhkou pleť.

Cena: Bioaroma sada na opalování – 999,- Kč

Prodej: www.bioaroma.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Bioaroma sada na bezpečné přírodní opalování”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *