Rubriky

Ve svěžích přírodních tónech

S přicházejícím podzimem má většina z nás tendenci halit se do nevýrazných tmavých barev. Zkuste pro změnu sáhnout po svěžích přírodních tónech. Uvidíte, jak vás rozzáří! Seznamte se s paletou neutrálních přírodních odstínů. Smetanová, barva slonové kosti, perlová, béžová, vanilková, písková nebo kávová, tónů, ze kterých si můžete vybrat, je nespočet. Vybírejte z kolekcí značek Cellbes, Esprit, Deichmann a F&F.

Odstíny hnědé a béžové bývají v módě neprávem opomíjené. Přitom jde o lehce kombinovatelné neutrální barvy, které by měly být základem šatníku každé ženy. Působí elegantním luxusním dojmem a navíc se hodí téměř ke všemu.

Jak se přírodní tóny letos nejvíc nosí? Top trendem sezony je bezpochyby monochromatický look. Objevte kouzlo béžových a hnědých odstínů a naučte se je stylově kombinovat mezi sebou. Nebojte se si s outfitem trochu pohrát a upoutat pozornost zajímavou kombinací materiálů. Lesklá saténová sukně, vlněný svetr a kožený křivák? To je ono!

Jestli na vzhled tón v tónu nemáte dostatek odvahy, zkuste osvěžit přírodními barvami jen část outfitu. Vyměňte černý svetr za hnědý a černý kabát za smetanový. Světlejší přírodní odstíny zjemní rysy vaší tváře, omladí vás a dodají vám šmrnc!

CELLBES

ESPRIT

F&F

DEICHMANN

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ve svěžích přírodních tónech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *