Rubriky

Čistá láska mezi matkou a dcerou v nejnovější kolekci účesů pro podzim a zimu PURE LOVE

Čistá, upřímná a bezmezná – taková je láska mezi matkou a dcerou. Právě toto téma se stalo hlavní myšlenkou HONZY KOŘÍNKA v nejnovější kolekci účesů pro podzim a zimu, která dostala název PURE LOVE. Čtyři slavné osobnosti představily své dcery nebo matky a nechají vás nahlédnout do jejich niterného vztahu.

„Chtěli jsme kolekci pro letošní podzim a zimu udělat trochu jinak. Dlouho v nás zrála myšlenka postavit ji na rodině, na matkách a dcerách a jejich vztazích. Často se stává, že k nám do kadeřnictví chodí různé generace z jedné rodiny,“ vysvětluje Honza Kořínek. Celá kolekce PURE LOVE je inspirovaná křehkostí, lehkostí, láskou a něhou. „Mateřské pouto je podle mne to jedno z nejsilnějších, které vůbec může existovat, a bylo to vidět i při vzniku naší kolekce. Myslím, že se našemu fotografovi Petru Kozlíkovi podařilo vystihnout tu atmosféru – ten cit,“ říká kadeřník a dodává, že se nad některými fotkami až dojal. „Letos nejsou v hlavní roli ani vlasy, trendy, nebo cool střihy. Letos je to ten křehký cit – čistá láska. Když jsem viděl některé fotky, musím přiznat, že jsem byl opravdu naměkko,“ prozrazuje Honza Kořínek. Přesto se mu povedlo zakomponovat do kolekce trendy podzimu, a to ve studených hnědých odstínech barev, přirozené blond, nebo také použití nového 100% přírodního systému barev na vlasy BOTANÉA.

Toto téma pro něj bylo dlouho dobu nepředstavitelné. „Je to už několik let, co jsem o maminku přišel, a proto tohle téma bylo tabu. Teď ale cítím, že už přišel ten správný čas. Jsem moc rád, že jsme se do této kolekce pustili,“ uzavírá Honza Kořínek.

MARKÉTA STEHLÍKOVÁ (herečka)

Když se podíváte na její matku Vlastu, víte, po kom Markéta je! Krásná, usměvavá a plná energie, na obličeji téměř žádná vráska a věk byste jí těžko tipovali. Spojuje je i láska k vlasům – krátkým střihům, které Markéta dlouhá léta nosila a ví, že se k nim časem zase vrátí. A její dcera Josefína? Malá parádnice s duší rebelky.

KRISTÍNA NEMČKOVÁ (kuchařka, vítězka Masterchef Česko)

Je mladá, krásná a dar vaření má od boha, jak se říká. Jako první ženě u nás se jí podařilo vyhrát kuchařskou soutěž Masterchef a svým umem ohromila celé Česko. Její matka Eva je živel – nespoutaná se slovenským temperamentem, který ovládne celý prostor. Salvy smíchu, úsměvy od ucha k uchu.

EVA DECASTELO (moderátorka, herečka)

Není větší lásky, než kterou má Eva ke svým dětem – její dcera Zuzana je pro ni vše. Přesto je Eva důslednou mámou. Společně tvoří nerozlučnou dvojku, která dokáže rozesmát a potěšit celý tým svou přítomností. Irena – Evina máma – svou dceru i vnučku miluje – s obdivem je obě sledovala při práci a z jejího výrazu bylo cítit, jak moc je na obě pyšná.

KATEŘINA PECHOVÁ SEDLÁKOVÁ (herečka, zpěvačka)

Vztah Kateřiny a její matky Věry není jen mateřskou láskou – je to přátelství, poslání a naplnění. Jedna bez druhé by nebyly nic. Tak moc si obě přejí to nejlepší jedna pro druhou, až je to neuvěřitelné. Jsou si oporou ve všech časech a okamžicích života. To dokazuje i to, že si Kateřina vybrala svou matku za svědka na svatbu.

Účesy: Honza Kořínek

Make-up: Klaudie Havlová

Styling: H&M studio

Foto: Petr Kozlík

Produkce: Production Honza Kořínek/Jan Čtvrtečka

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Čistá láska mezi matkou a dcerou v nejnovější kolekci účesů pro podzim a zimu PURE LOVE”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *