Rubriky

Grafické oči v rockovém stylu

Značka DIOR představuje make-up kolekci Ready-to-Wear s názvem POWER LOOK pro podzim a zimu 2019/2020. Kreativní ředitel pro Dior Make-up Peter Philips se inspiroval avantgardním londýnským stylem vzpurných Teddy Girls z konce padesátých let. „Výsledkem je velmi výrazné, tmavé, graficky vykreslené líčení očí v rockovém stylu s nádechem punku,“ říká.

Kolekce POWER LOOK přináší tmavší barevnou paletu pro chladnější podzimní měsíce inspirovanou městskými neony. Základem jsou oční stíny, rtěnky a laky na nehty, které poskytnou moderní ženě vše co potřebuje, aby zvýraznila svou osobnost.

K dispozici jsou dvě kazety očních stínů. Paletka „Glorif-eye“ obsahuje chladnější modré tóny, zatímco „Intensif-eye“ nabízí teplou vínovou a bronzovou barvou. Součástí kolekce jsou také matné a saténové oční stíny Diorshow Liquid Mono krém a dva neonové oční stíny Diorshow Pro v zářivých barevných odstínech „Lime“ a „Orange“. Zcela nové tužky na rty Rouge Graphist a rtěnky Ultra Rouge jsou doplněny dvěma leskyDior Addict Lacquer Plumps v tlumené béžově šedé „Ambitious“ a hluboké švestkové „Vertiginous“.

Pro pleť je určena řada Dior Make-upů včetně Diorskin Mineral Nude Matte v šesti odstínech a také dvě tvářenky Rouge Blush v červené „Confident“ a hnědé barvě „Independent“. Laky na nehty symbolizují různé hodiny během dne Nezávislý. soubor. Laky na nehty vás vezmou ze dne na noc ve čtyřech barvách pojmenovaných po různých hodinách dne – 9 AM „Dark Purple“, 4 PM „Brown Taupe“, Rush Hour „Neon Green“ a 12 AM „Charcoal.

Tipy od Petera Philipse, jak si můžete takové líčení vytvořit doma:

Líčení očí

Tmavý podklad na horních víčkách vytvoříte voděodolnou tužkou na oči v odstínu Noir Trinidad. Pro líčení na módní přehlídku vykreslil Peter Philips na spodních víčkách řadu krátkých matných černých čárek tak, aby vytvořil kolem očí efekt „hvězdy“. Na řasy aplikujte sérum Diorshow Maximizer 3D a pak naneste řasenku Diorshow Pump’n’Volume mascara. Nakonec lehce upravte obočí pomocí Diorshow Brow Styler tak, aby vypadalo přirozeně.

Podklad

Aby pleť vypadala čistě a přirozeně, aplikujte podkladovou bázi Dior Backstage Face & Body, která se přizpůsobí každému tónu pleti. Případné nedokonalosti zakryjte pomocí korektoru Diorskin Undercover. Nakonec můžete použít rozjasňující korektor Flash Luminizer.

Líčení rtů

Přirozené vypadající rty vytvoříte, když použijete balzám na rty s jemným peelingovým efektem Lip Sugar Scrub a teprve poté aplikujete rtěnku Dior Addict Stellar Shine v Mirage.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Grafické oči v rockovém stylu”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *