Rubriky

Humility neboli Pokora – účesy v podání Veroniky Chmelířové

Jaro a léto roku 2019 podle kadeřníka HONZY KOŘÍNKA přinese několik zajímavých prvků, které představuje v kolekci Humility nebo-li Pokora. Její tváří se stala modelka VERONIKA CHMELÍŘOVÁ a fotografie vznikly v dánské Kodani.

Jednoznačně největším překvapením v kolekci Humility jsou dredy. „Volba dredů byla dost odvážná, toho jsem si vědom, ale je to jeden z největších trendů, který nás letos čeká,“ prozrazuje populární kadeřník Honza Kořínek. Dredy byly hodně populární na přelomu let devadesátých a milénia. A jejich čas přichází znovu právě teď. „V poslední době jsou dredy vnímány spíše rebelsky, nebo spíš jako vlasový styling pro lidi, kteří o sebe nedbají. Ale já jsem přesvědčen o tom, že to tak není. Dokazují to i naše fotky a účesy, které můžete vidět na krásné Veronice Chmelířové,“ vysvětluje kadeřník.

Nutno ale podotknout, že dredy opravdu svého nositele velmi promění, dodají mu odvahu vypadat jinak, ale také se trochu jinak chovat. „Bylo zajímavé pozorovat, jak na Veroniku lidé reagují. Pro kolemjdoucí najednou totiž působila velmi extravagantně. Z jejího výrazu na fotkách, je poznat, že se cítila jinak. Vytvořili jsme takzvané pseudodredy – tedy vlasový styling jen na pár hodin. Protože stačilo hlavu umýt a bylo po dredech,“ usmívá se kadeřník a majitel Hair studio Honza Kořínek.

V kolekci Humility ale můžete samozřejmě vidět více inspirace a spoustu dalších zajímavých účesů a vlasových kreací. „Jaro a léto vždy přejí různým stylingům do copů nebo twistů. Snažil jsem se ukázat varianty náročnější ale i takové, ze kterých si naše klientky budou moc vzít inspiraci a učešou si je samy,“ popisuje svou práci Honza Kořínek. V první polovině roku 2019 ženy nešlápnou vedle pokud budou kombinovat různé druhy copů a copánků do jednoho účesu. Nosit se budou nejen vlny, ale také účesy z hladkých, lesklých a zdravých vlasů. Zařaďte do své denní rutiny také používání doplňků, různých šátků, ale třeba i piercingů do vlasů. „Myslete na to, že nic není zakázáno, ba naopak, vše je povoleno. Nebojte se ukázat i odvážnější účesy, ale stále myslete na jedno. Je důležité mít krásné, a především zdravé vlasy – to je ta naše pokora. Tady to vše začíná a také končí.  Musíme o vlasy pečovat a ony nás pak budou skvěle zdobit,“ uzavírá Honza Kořínek.

Účesy: Honza Kořínek

Asistentka: Anna Vejvodová

Modelka: Veronika Chmelířová

Make-up: Klaudie Havlová

Styling: Jan Čtvrtečka

Foto: Petr Kozlík

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Humility neboli Pokora – účesy v podání Veroniky Chmelířové”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *