Rubriky

Když den se mění v noc…

YSL Beauty uvádí novou pánskou vůni La Nuit de L’Homme Eau de Parfum. Temně smyslné aspekty nové vůně La Nuit de L’Homme Eau de Parfum jsou současně žhavé, svůdné i intenzivní. Parfém vyvolává dojem troufalosti ve všech, kteří ji ucítí. Je oslavou duality muže: je lovcem nebo je loven? Tím, kdo se na scéně ocitá, nebo tím, kdo ji vytváří?

Vůně

Soustředí se na aspekty přitažlivosti, půvabu a hluboké smyslnosti. Je určena pro milence: smyslná, enigmatická a vždy žhavá. Olkfaktorická pyramida této vůně je unikátní, ale stále nese určité znaky ikonických akordů vůně La Nuit de L’Homme Eau de Toilette, která je známá pro své orientální kořeněné nóty skořice, levandule, semínka tonky a vetiveru, obohacených o santalové dřevo, pačuli, šalvěj a kůži, což vůni dodává závan smyslnosti, síly a návykovosti.

Flakon

Má stejný charakteristický tvar jako všechny flakony řady L’Homme s šestihranným uzávěrem, který zdobí znak YSL. Jeho čisté linie a zbarvení v odstínech západu slunce dodává nenucené mužnosti světa L’Homme novou divokou stránku.

Nová kampaň

Náš hrdina, Vinnie Woolston, se přesouvá z magnetického dne do elektrické noci. Znovu se stává hvězdou nové kampaně, která přenáší vůni La Nuit de L’Homme Eau de Parfum do další části přitažlivého světa L’Homme. Ve dne se tento model, původem z Nového Zélandu, procházel kolem bazénu, definován svou sebekontrolou a přirozeným šarmem. Ale v noci je příběh, který vypráví tato nová kampaň, zcela odlišný: stává se tajemným svůdcem, který elektrizuje kohokoliv, kdo mu přijde do cesty, mužem, který je smyslný, přitažlivý a neodolatelný.

Americká modelka Grace Hartzel hraje v kampani jeho milenku. Díky svému nevyhraněnému stylu a neuvěřitelné smyslnosti se Grace již v minulosti stala tváří několika kampaní a podařilo se jí v modelingu vytvořit hvězdnou kariéru. V této kampani ztvárňuje roli ženy, která si všimne Woolstona a následuje ho do hotelu. Jejich hra na kočku a myš vyvrcholí konečným polibkem na schodech požárního schodiště a její smělost dokazuje, že je Grace pro drsně pohledný vzhled Vinnieho dokonalým protějškem.

Kampaň, kterou stejně jako předchozí kampaně L’Homme režírovala Emily Kai Bock, nás zavede na cestu elektrizující intenzity, do noci zasvěcené potěšení, osvobození, vzrušení a smyslnosti.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Když den se mění v noc…”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *