Rubriky

Ledvinka navrací mládí lépe než botox

Podobně jako třeba tenisky nebo nejrůznější čepice (ať už s rovným nebo kulatým) kšiltem, ledvinka sice vychází ze sportovní módy, ale už dávno se nenosí jen na běhání. Naopak, při šikovném kombinování si ji můžete vzít téměř k čemukoliv, dokonce i k šatům. V internetovém obchodě Fler jich najdete jako vždy spoustu a z tolika druhů, stylů a barev si určitě vyberete tu svou.

Ledvinky jsou takovým opakem broží, které zbožňují elegantní dámy jako Madeleine Albright nebo britská královna a které dělají outfit seriózní. Takže pokud se váš styl ubírá jen trošičku jiným směrem než ten jejich, nebojte se zařadit ledvinky do svého šatníku. Jejich základní předností je, že odlehčí v podstatě jakýkoliv model a vždycky s nimi budete působit pohodově a uvolněně. A pozor na (ne)žádoucí vedlejší efekt: nejspíš v nich budete vypadat o pár let mladší.

Kdo ledvinku určitě využije

Ledvinky jsou jako stvořené pro minimalistky, kterým stačí doklady, kapesníky, klíče, zrcátko + pár kosmetických drobností. Jejich praktickou stránku ocení časté návštěvnice koncertů a festivalů a jiných davových akcí nebo třeba maminky, které potřebují mít neustále volné ruce. Milují je také všichni, kdo tráví rádi čas venku. A ano, i ty sportovkyně…

Proč jsou ledvinky tak zatraceně cool?

  • Protože vypadají dobře.
  • Protože nepřekáží.
  • Protože je můžete nosit na vícero způsobů.
  • Protože nejsou zbytečně komplikované a nestrávíte půlku večera hledáním klíčů.
  • Protože jsou zářným příkladem doplňku, který exponenciálně zvedne váš cool faktor.
  • Protože s ledvinkou budete mít SWAG jako Beyoncé.
  • Protože se dají kombinovat skoro se vším.
  • Protože vracejí mládí lépe než botox a navíc bezbolestně.
  • Protože jsou zábavné.

Jak nosit ledvinku?

Nejprve začneme tím, jak ledvinku NENOSIT: vyhněte se utaženému pásku a kombinaci přiškrcené ledvinky trčící výhružně dopředu přesně uprostřed břicha. To byste se do devadesátek opravdu vrátili, ale ne úplně v tom dobrém. Jak ledvinku NOSIT? V pase, s lehce povoleným páskem, klidně uprostřed, lépe na straně. Ještě lépe přes jedno rameno nebo třeba do kříže, ať už na hrudi, v podpaží nebo na zádech jako takový minibatůžek. A úplně nejlépe? Prostě podle nálady, úplně uvolněně, v klidu a v pohodě, třeba co 5 minut jinak. Vždyť o co jde?

Jednou z mnoha výhod ledvinek je jejich proměnlivý vzhled. Liší se velikostí, tvarem, materiálem i barvami.

Máte rádi metalické barvy? Podtrhněte svůj look ledvinkou, co vrhá odlesky, a upoutejte pozornost!

Jste spíše (wo)man in black? Černá kožená ledvinka vám bude slušet, ať už na sobě budete mít bomber, koženou bundičku nebo šedé sako.

Existují i ledvinky elegantní, které připomínají spíše malé kabelky a skvěle si rozumí i s květinovými šaty. Nevěříte?

Nemusíte vlastně zapadat do žádné stylové škatulky, výrazné barevné doplňky budou vždycky fungovat, protože outfit rozzáří a ozvláštní.

Křiklavě barevná ledvinka už dávno není laciný šmuk, ale stylový návrat do devadesátek, který ještě nějakou dobu potrvá.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ledvinka navrací mládí lépe než botox”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *