Rubriky

Královnou tanečního parketu je Veronika Khek Kubařová

Včera večer jste mohli sledovat finálový večer jubilejního 10. ročníku taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Po dramatickém semifinále minulou sobotu se do závěrečného klání o titul Král a královna tanečního parketu utkaly tři páry složené z profesionálního tanečníka a celebrity. Diváci nakonec svými SMS rozhodli, že vítězi se stali herečka Veronika Khek Kubařová a tanečník Dominik Vodička. Na druhém místě pak skončil Veroničin spolužák a kamarád Matouš Ruml s tanečnicí Natálií Otáhalovou.

Z původně 10 soutěžních párů se do finále probojovaly jen tři Matouš Ruml a Natálie Otáhalová, Jakub Vágner a Michaela Nováková a až po rozstřelu na závěr semifinále postoupili také Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička. Během finále měly všechny páry znovu předvést latinu, standard a freestyle a nakonec tanec, který samy považovaly za svůj nejlepší v průběhu minulých kol. Na všech soutěžících byla patrná únava, Veronika podotkla, že už ji ani nevnímá a jede na autopilota.

Hned v úvodu všechny překvapila moderátorka Tereza Kostková, která neměla jen nové šaty, ale i účes. Nechala si vlasy zkrátit do podoby francouzského mikáda a Marek Eben ji za to pochválil. Účes jí opravdu moc sluší, a ještě více v něm vynikne, jak je herečka podobná své mamince Carmen Mayerové.

Soutěž zahájili Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička s rumbou na melodii z pohádky Zlatovláska Nes mě, loďko, kterou ve filmu zpíval Petr Štěpánek. Porotci tentokrát soutěžícím přidělovali vysoké bodové ohodnocení, takže se brzy dostal na první místo pár Matouš Ruml se svou partnerkou, druhá byla Veronika s Dominikem a třetí rybář Jakub Vágner s partnerkou.

Fantastický výkon předvedla zejména Veronika v dalším freestyle tanci. Vybrala si písničku Hany Hegerové Potměšilý host, kterou dokonce sama zpívala – později vysvětlila, že to byl její způsob, jak poděkovat tanečnímu partnerovi Dominikovi. Dojala tím nejen porotu, která téměř nebyla schopna slova (Jan Tománek dokonce prohlásil, že to byl nejlepší freestyle za celých 10 ročníků), ale i diváky. Slzy dojetí si utírala dokonce Dagmar Havlová, která se přišla podívat i s vnučkou. Facebook ČT téměř okamžitě zaplavily stovky komentářů, které už v tu chvíli považovaly Veroniku s Dominikem za jasné vítěze.

V poslední části večera už porotci nebodovali, o vítězi jako obvykle rozhodovali televizní diváci. Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička se rozloučili scénickým tancem, Jakub Vágner s Michaelou Novákovou valčíkem a Matouš Ruml s Natálií Otáhalovou současným tancem.

Královnou a krále tanečního parketu 10. řady StarDance se stali Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička. Porota i diváci je ocenili dlouhým potleskem ve stoje. „Vždycky jsem věděla, že chci poděkovat všem, co se tu o nás starají, poděkovat porotě za to, co nám řekla a kam nás to posunulo, a celé partě za půl roku společného života. Nejsme komety, které se minuly, zůstáváme spolu. Samozřejmě rodičům a manželovi, který to teď se mnou neměl lehké. A samozřejmě Dominikovi, který byl pro mě v téhle soutěži štěstí,“ prohlásila dojatá Veronika. Zbrusu novou trofej jim předali loňští vítězové – herec Jiří Dvořák a tanečnice Lenka Nora Návorková.

Příští rok si soutěž dá pauzu a na obrazovky se vrátí až v roce 2021.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Královnou tanečního parketu je Veronika Khek Kubařová”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *