Rubriky

Letní opálení z tuby

Na sluncem opálenou pokožku si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat, ale její bronzový tón si můžete zařídit už nyní. Pomůže vám k němu dvojice novinek značky ALCINA: Samoopalovací tělový a pleťový krém, které na pokožce zařídí přirozené opálení bez UV záření, a přitom ji vydatně hydratují a pěstí.

Novinka: Samoopalovací pleťový krém

Jemné, zdravé a přirozené opálení obličeje zajistí ALCINA Samoopalovací pleťový krém. Vyniká lehkou a příjemnou texturou, která se na pleti snadno roztírá. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a stará se tak o intenzivní hydrataci a také vyhlazení pokožky. Vitamin E pak posiluje ochrannou bariéru pleti, pomáhá i v boji proti volným radikálům a zabraňuje tím tvorbě vrásek.

Způsob použití: Nanášejte krouživými pohyby na vyčištěnou, suchou pleť. Vynechejte oblast očí, obočí a odrostů. Opakujte denně, dokud nedosáhnete požadovaného opálení. Poté, pro udržení opálení, opakujte nanášení každé 2 až 3 dny. Po nanesení si důkladně umyjte ruce.

Novinka: Samoopalovací tělový krém

Lehká a krémová textura ALCINA Samoopalovacího tělového krému zajišťuje, že se rychle vstřebává, nelepí a nezanechává nevzhledné šmouhy. Obsažená kyselina hyaluronová se postará o intenzivní hydrataci a také vyhlazení pokožky. Výsledkem je postupné, přirozené a jemné opálení.

Způsob použití: Nanášejte na vyčištěnou, suchou pokožku. Opakujte denně, dokud nedosáhnete požadovaného opálení. Poté, pro udržení opálení, opakujte nanášení každé 2 až 3 dny. Po nanesení si důkladně umyjte ruce.

Jak samoopalovací krémy fungují?

Jak bronzový tón pokožky po nanesení samoopalovacích novinek ALCINA vzniká? Postará se o něj chemická reakce účinné látky Dihydroxyacetonu (DHA), což je druh cukru, který se vyskytuje i v lidském těle, a částí aminokyselin ve svrchní vrstvě kůže, kde vznikají tmavé melanoidiny. Intenzita opálení pak závisí na koncentraci DHA v produktu a také na tloušťce rohové vrstvy. Kolena či lokty proto mají tendenci zbarvovat se výrazně více. Proces tónování může trvat až 24 hodin a opálení se nestírá, ale časem bledne.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Letní opálení z tuby”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *