Rubriky

Nová hvězda v Mugler parfémovém vesmíru

Téměř třicet let po vytvoření své ikonické vůně ANGEL představuje značka MUGLER novou parfémovou vodu ANGEL NOVA a věnuje ji odvážným ženám, které chtějí proměnit své sny na skutečnost. Její tváří se stala německá herečka a modelka Toni Garrn.

Složení: Podmanivá parfémová voda je vytvořená splynutím ovocných tónů, exkluzivní MUGLER růže a podpořená charakteristickou intenzitou dřeva. V této ovocno-květinovo-dřevité parfémové vodě jde o kombinaci potěšení o odhodlání.

Vysoká dávka malin dodává barvu a život novému zázračnému aspektu. Sladký podtón je kombinací tónů liči pro ovocnou závislost, díky níž nemůžete nezazářit, a vykouzlí vám úsměv na tváři.

Spojenectví mezi přírodou a inovací vytvořilo divokou ženskou smyslnost. Damašská růže je vylepšená o dvojitou extrakci. Získaná přírodní esence vůně, zamíchaná s novou super přírodní esencí růže vytvořenou opětovným extrahováním – to je tajemství MUGLER růže, která navozuje pocit divoké smyslnosti.

Dřevitá struktura dřeva Akigalawood s podmanivým benzoinem působí kontrastně, asertivně, dodává vůni sílu.

Tvůrci: Vůni Angel Nova vytvořili 3 parfuméři a odráží tak každou z těchto osobností. Nosí se s vášní Sonie Constantové, která dokázala stvořit novou růži. Je inspirovanou vizí ženskosti Louise Turnerové, poskytující unikátní emoce a zesílená elektrizující energií navracející do života Quentina Bisheho.

„Angel Nova je jako železná pěst v sametové rukavici. Není to jen růže, je to extravagantní růže,“ říká Sonia Constant. „Je to vůně, která si vás jednoduše najde. Pro opojné tóny vůně to potřebovalo něco, co vám vykouzlí úsměv na tváři, takže mě přirozeně napadla malina,“ prozrazuje Quentin Bisch. „Dřevitá složka Akigalawood nemohla být skrytá. Je to dost neskutečná přísada,“ dodává Louise Turner.

První MUGLER parfém vyrobený s použitím opětovné extrakce

Super přírodní MUGLER růže vznikla z dvojité extrakce kombinující klasickou destilaci a biotechnologii. Damašská růže, starostlivě vybraná pro Angel Nova, se destiluje nejdříve klasicky. Přitom vytváří zbytky, které se společnost MUGLER zavázala recyklovat více eco-friendly postupem. Okvětní lístky růží, které jsou zbavené vůně, zdobí už jen jejich barva. Druhá extrakce těch stejných lístků prostřednictvím biotechnologických inovací odhaluje novou vůni. Upcyklace, tedy znovupoužití již destilovaných okvětních lístků růže, které by jinak byly zničeny, ještě nikdy předtím nebylo v parfémovém průmyslu použito. Tato druhá extrakce umožňuje nejen šetření zdroji (jeden květ = dva extrakty), ale i vytvoření exkluzivního produktu s minimálně stejnou úrovní kvality, získané ze zbytků jiné výroby enzymatickým procesem–a nejen jednoduše ze sběru. Značka vlastní exkluzivní užití tohoto revolučního procesu na jeden rok.

Hrdinka ztvárněná TONI GARRN

Toni Garrn ztvárňuje hrdinku, která svou bezmeznou fantazií přetváří realitu. Německá herečka a modelka dokonale ztělesňuje Angel Nova: ohromující, sebevědomá, mocná a zodpovědná za svůj osud. Garrn se snaží podporovat další mladé ženy v tom, aby dosáhly svých snů. V roce 2016 vytvořila neziskovou organizaci Toni Garrn Foundation s cílem ochrany práv a integraci mladých dívek v subsaharské Africe pomocí stipendií a vzdělávacích programů. „Chci všem říct, aby věřili ve své dny. Musíte věřit ve sebe. Všechno je možné. A přesně to říkám mladým dívkám v Africe,“ vysvětluje.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nová hvězda v Mugler parfémovém vesmíru”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *