Rubriky

Doplňky z pratelného papíru

Že jste o pratelném papíru ještě neslyšeli? Vyrábí ho v Toskánsku italská značka Uashmama tradiční metodou výhradně z odpadového dřeva, nikoli z odlesňování. Papír se skládá z 98 % celulózy a 2–3 % latexu, na pohled vypadá jako kůže a na dotek je měkký jako textil. Je odolný, pevný a velice lehký. Pro nadcházející sezonu značka připravila dárkové sady bagů, hranaté ošatky v nové velikosti a klasické sáčky v metalických barvách.

 

Variací na klasické úložné sáčky je úložný kulatý box s pevným dnem a praktickým víkem. Skryje všechny vaše poklady a bude originálním doplňkem interiéru.

Široký košík z pevného pratelného papíru doplněný o praktické kožené uši je ideálním kouskem do obýváku či do ložnice. Na knihy a časopisy a jiné drobnosti.

Klasické sáčky jsou nově ve třech nových barvách – tmavě červená, sytě modrá a krásná okrová.

Jak originálně servírovat jídlo? V hranatých ošatkách z pratelného papíru. Malé na malé dobroty, velké na velké dobroty. Ošatky se dají vyrolovat, aby se do nich více vešlo.

Bez čeho se letos v létě neobejdete? Bez žhavé novinky kabelky Terme. Malá/velká tak akorát na vše, co v horkém létě potřebujete. Elegantní i hravá, v nabídce v jasných i metalických barvách.

Oblíbený batoh Memmo se dočkal menšího sourozence. Nový batoh Memmino, který je ještě o kousek elegantnější, ještě o kousek ženštější. A můžete ho dopřát i dětem.

Ve třech nových barvách – okrové, tmavě červené a modré – je teď k dostání i klasická taška Carry Two (dvě uši) a Carry One (jeden popruh crossbody).

V sytě červeném a okrovém provedení se dá nově sehnat i praktická taška Sydney, která se hodí na trhy či na pláž, ale milovnice velkých kabelek ji unosí i do práce.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Doplňky z pratelného papíru”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *