Rubriky

Kosmetické rituály, které pomohou pleti, lymfě i duši!

Kosmetické procedury z OliOla Organic Beauty tak napomáhají biochemickým, fyziologickým a imunitním procesům kůže, čímž urychlují její regenerační a detoxikační schopnosti. V současnosti nabízí OliOla Organic Beauty studio tři výjimečné spa procedury a kosmetické rituály se 100% bio balzámy Inlight. Kombinace bylinek a za studena lisovaných olejů byla pečlivě vybrána k výživě a regeneraci pokožky. Kromě pleti zaktivuje lymfu obličeje, zapůsobí na smysly svými aromaterapeutickými účinky, uleví od stresu a navodí pocit hlubokého uvolnění a relaxace.

Inlight péče o pleť, tělo a duši (105 minut)

Péče obsahuje: Konzultaci kvůli vyloučení možných alergenů. Koupel rukou v lázni s levandulovým olejem, masáž hlavy – stimulace endorfinu, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čistícím bio balzámem. Čisticí masku s abrazivními částečkami a při jejím působení ajurvédskou masáž pleti, krku, dekoltu, která uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Stimulaci akupresurních bodů a aktivaci lymfatických žláz. Výživnou masku a zároveň masáž rukou. Stimulaci akupresurních bodů na nohách pro ženskou hormonální rovnováhu. Aplikaci závěrečné péče.

Inlight kompletní péče o obličej a dekolt (75 minut)

Péče obsahuje: Konzultaci kvůli vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, masáž hlavy, 2x hloubkové čištění pokožky obličeje čisticím bio balzámem. Ajurvédskou masáž a stimulaci akupresurních bodů s lymfodrenáží, která uvolňuje napětí, aktivuje hluboká centra v mozku a obnovuje rovnováhu energií vašeho těla. Vyživující masku, masáž rukou. Závěrečnou hydrataci pokožky obličeje a dekoltu.

Inlight mini péče o obličej (40 minut)

Péče obsahuje: Konzultaci kvůli vyloučení možných alergenů, přípravné čištění pleti, čištění pokožky obličeje čisticím bio balzámem. Vyživující masku, masáž rukou. Závěrečnou hydrataci pokožky obličeje a dekoltu.

Pomalá krása pro rychlý svět: OliOla Spa Salon nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aroma, silikony v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovin, organických extraktů a esenciálních olejů. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kosmetické rituály, které pomohou pleti, lymfě i duši!”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *