Rubriky

Pohodlné prádlo na domácí (le)nošení

Když jdete ven, obvykle se obléknete do hezčího oblečení a upravíte se. A co doma? I tam si můžete připadat hezká a zároveň se cítit pohodlně. Loungewear, neboli domácí oblečení od české značky El.Ka dokazuje, že pohodlí a styl se dá snadno skloubit a že i doma vám to může slušet.

V létě si pohodlí užijete v kraťáskách ušitých z kombinace bavlny a MicroModalu s příměsí elastanu. MicroModal je přírodní vlákno vyrobené z celulózy buku. Povrch má hladký jako hedvábí, je neuvěřitelně měkký a skvěle absorbuje vlhkost, což v létě obzvlášť oceníte. Obsah bavlny zase zaručuje pevnost materiálu. Kraťásky El.Ka jsou skvělé na domácí nošení a lenošení, ale i na spaní. Vybrat si můžete z 10 různých barevných provedení.

Dámská tílka značky El.Ka jsou vyrobená z 93 % MicroModalu a 7 % elastanu, těžko si představit něco pohodlnějšího. Na výběr je černá a bílá varianta, aby se daly jednoduše sladit s kterýmikoli kraťásky a trenýrkami El.Ka.

S tílkem, kraťásky a trenýrkami El.Ka bude vaše loungewear výbava kompletní. A nově ji dokonce seženete ve výhodném setu sladěném do barvy. Vybrat si můžete ze šesti svěžích barevných kombinací.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pohodlné prádlo na domácí (le)nošení”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *